Agrokomplex očakáva 90-tisíc návštevníkov

re-print článkov týkajúcich sa problematiky diaľnic a rýchlostných komunikácií

Moderátor: Moderátori

Agrokomplex očakáva 90-tisíc návštevníkov

Odoslaťod Dialniciar » 26. Aug 2006 12:10

http://www.regionalnenoviny.sk/c/286127 ... nikov.html


Agrokomplex očakáva 90-tisíc návštevníkov

Veľtrh minulý týždeň otvoril prezident SR Ivan Gašparovič s manželkou Silviou. „Na jednej ruke by som vedel zrátať, koľkokrát som na Agrokomplexe od jeho začiatkov nebol,“ povedal prezident. Okrem neho prišli predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica, rektor Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre Mikuláš Látečka, minister pôdohospodárstva Miroslav Jureňa a ďalší hostia z agrorezortu.
Na Agrokomplexe čakajú, že do utorka prejde jeho bránami takmer 90-tisíc návštevníkov. „Postarali sme sa o ich komfort napríklad aj tým, že sme klimatizovali všetky haly a vyriešili problém s parkovaním. Všetci vystavovatelia parkujú vo vnútri areálu, stovky miest na parkovanie pre návštevníkov sa tento rok vytvorili okrem iného v Centro Nitra,“ povedal Tomka.

Agrokomplex okrem tradičnej poľnohospodárskej výstavy prináša družstevnú kontrakčno-predajnú výstavu Coopexpo, výstavu malých a stredných podnikateľov Živnostenské trhy, výstavu vidieckeho cestovného ruchu Regióny Slovenska a výstavu Kone a ľudia. „Celkom novou témou sú obnoviteľné zdroje energie v pavilóne K2. Ich aktuálnosť kvôli vyčerpateľnosti energie neustále narastá,“ skonštatoval generálny riaditeľ Agrokomplexu Ladislav Švihel.
Agrokomplex sa skončí v utorok 22. augusta.– th –

[21. 8. 2006]
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron