Návrhy na zlepšenie v tejto sekcii

sekcia venovaná cestnej sieti

Moderátor: Moderátori

Ste spokojný s vývojom sekcie Cestná sieť ?

Som úplne spokojný.
23
38%
Som spokojný.
21
35%
Som spokojný, ale mohlo by to byť aj lepšie.
6
10%
Nie som spokojný.
7
12%
Sekcia Cestná sieť ma nezaujíma.
3
5%
 
Celkový počet hlasov : 60

Návrhy na zlepšenie v tejto sekcii

Odoslaťod Dialniciar » 30. Aug 2006 17:29

Vystriedal som anketovú otázku, aby spĺňala všetky možnosti odpovedí. Sekcia sa celkovo dlhodobo mení, rozrastá sa, aj o počet prispievajúcich do nej a dnes už robím posledné úpravy na dlhšiu dobu. Poznáte môj systém, moje informovanie a logicky je čas položiť znovu otázku na zistenie spokojnosti/nespokojnosti so sekciou, lebo už nie je v mojich silách rozposlať 300 IS. :idea:

Uvítam aj príspevky v tejto téme. :lol:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Koksolam » 30. Aug 2006 18:07

Ja som uplne spokojny, dufam len ze pripadne rozdelenie site podla VUC nesposobi to, ze niektore VUC budu mat prazdne temy z dovodu ze gro prace a info prinasas iba Ty Dany a nebudes mat cas prispievat "rovnomerne" do jej obsahu.... mne sucasna podoba maximalne vyhovuje 8)
Obrázok používateľa
Koksolam
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 821
Obrázky: 2
Založený: 05. Dec 2005 01:43

Odoslaťod Dialniciar » 30. Aug 2006 19:10

Koksolam napísal:Ja som uplne spokojny, dufam len ze pripadne rozdelenie site podla VUC nesposobi to, ze niektore VUC budu mat prazdne temy z dovodu ze gro prace a info prinasas iba Ty Dany a nebudes mat cas prispievat "rovnomerne" do jej obsahu.... mne sucasna podoba maximalne vyhovuje 8)


Ja som ten návrh tiež dosť dobre nepochopil, pochopil som to tak, že v rámci tejto sekcie tu budú najprv akési podsekcie. Je to predčasné hodnotiť. Ale ako podsekcie by boli automaticky jednotlivé VÚC, cestné mosty, cestné obchvaty, ... cca. 10 podsekcií by som si vedel predstaviť a hneď by to tu bolo prehľadnejšie. A kľudne môže mať každá podsekcia ďalšieho moderátora. :lol:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Eminem » 28. Sep 2006 18:16

Osobne si myslim, ze nie je co zlepsovat (vzdy je co zlepsovat), plne to tu vyhovuje aktualnym aj vyhladovym podmienkam a zaujmu fora.

Neviem, ako som uz hlasoval (nehlasoval som dnes), ale vahal som medzi tym, ze ci mam hlasovat ako ze som nespokojny, aby som motivoval moderatora k lepsiemu vykonu alebo mam hlasovat podla toho co tu najdem a realne vela toho co tu je, je rovnake s praxou a ja by som to lepsie urcite nespravil, takze som uplne spokojny. :wink:
Eminem
diskutujúci
 
Príspevky: 96
Založený: 24. Aug 2006 17:16

Odoslaťod Dialniciar » 28. Sep 2006 22:18

Eminem napísal:Osobne si myslim, ze nie je co zlepsovat (vzdy je co zlepsovat), plne to tu vyhovuje aktualnym aj vyhladovym podmienkam a zaujmu fora.

Neviem, ako som uz hlasoval (nehlasoval som dnes), ale vahal som medzi tym, ze ci mam hlasovat ako ze som nespokojny, aby som motivoval moderatora k lepsiemu vykonu alebo mam hlasovat podla toho co tu najdem a realne vela toho co tu je, je rovnake s praxou a ja by som to lepsie urcite nespravil, takze som uplne spokojny. :wink:


Ono, za chvíľu nenájdeš nič, lebo pomaly všetci by mi všetko zobrali do diaľnic, do rýchlostných ciest, do flamewars a do off-topic a najnovšie aj do developerstva ... ale ja to chápem takto:

Ja hovorím už dlho, že sekcia Cestná sieť sa rozpadne po mojom odchode, našťastie nie som rímsky vládca, mne stačí zanechať odkaz. :lol:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Branco » 28. Sep 2006 23:09

Dy, práca, ktorú vykonávaš je jednoducho absolútne nadpriemerná, čo nadpriemerná, vynikajúca, čo sa týka poskytovania informácií. Diskutuješ a zároveň podávaš rosiahle informácie. Cestná sieť je rozbehnutá super.
Ak bude súhlas s developerstvom ako doplnkovými informáciami na fóre, tak ver, že informácie,ktoré sú v sekcie cestná sieť, napr. územné plány sú jednoducho tým základom, z ktorého sa developerstvo odvíja. Ty si vlastne svojou aktivitou prispel k tomu, že sa by sa mohla rozbehnúť aj táto oblasť, aj keď prípadne z mojej strany najmä podávaním informácií.

Myslím, že väčšina si váži obrovský kus práce, ktorú tu vykonávaš. A že tu budeš chýbať , to asi dobre vieš. Neodchádzaj, ak nemusíš. Možno stačí vypnúť na jeden-dva dni, ale mylím si, že aj tak sa sem vrátiš, ja som mal tiež dlhšiu pauzu, ale zaujímavosť fóra ma jednoducho nepustí byť na dlhší čas preč.
Branco
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 135
Založený: 06. Feb 2005 01:54

Odoslaťod Dialniciar » 28. Sep 2006 23:19

Branco napísal:Dy, práca, ktorú vykonávaš je jednoducho absolútne nadpriemerná, čo nadpriemerná, vynikajúca, čo sa týka poskytovania informácií. Diskutuješ a zároveň podávaš rosiahle informácie. Cestná sieť je rozbehnutá super.
Ak bude súhlas s developerstvom ako doplnkovými informáciami na fóre, tak ver, že informácie,ktoré sú v sekcie cestná sieť, napr. územné plány sú jednoducho tým základom, z ktorého sa developerstvo odvíja. Ty si vlastne svojou aktivitou prispel k tomu, že sa by sa mohla rozbehnúť aj táto oblasť, aj keď prípadne z mojej strany najmä podávaním informácií.

Myslím, že väčšina si váži obrovský kus práce, ktorú tu vykonávaš. A že tu budeš chýbať , to asi dobre vieš. Neodchádzaj, ak nemusíš. Možno stačí vypnúť na jeden-dva dni, ale mylím si, že aj tak sa sem vrátiš, ja som mal tiež dlhšiu pauzu, ale zaujímavosť fóra ma jednoducho nepustí byť na dlhší čas preč.


Tak konkrétne územné plány sú dielom užívateľa: mapman a asi založíme extra tému, kde budú odkazy k územným plánom. A ešte aj Ludo je v tomto aktívny, aj keď on zase upozorňuje stále na to, že ZA ÚP nemá. Je to chyba, samozrejme.

Čo bude, bude, ja by som ešte tak veľa chcel sem toho dať a vylepšiť 1. príspevky k témam o mapy, odkazy, nové informácie, pravidelnejšie, než každý 3. mesiac v roku. Ale nedá sa. Nemám viac času. A aj informačné zdroje sú obmedzené. Dnes sa to rozbieha v cestnej sieti, od r. 2005 sa to rozbieha a dúfam, že sa rozvoj nezastaví. Jasné, že priorita sú diaľnice, ale cesty I.-III. triedy sú častejšie užívanejšie každým z nás a ani o tom nevieme.

Nemám nič proti developerstvu, ale odporúčam túto tému, 1. príspevok: http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3705 a ja sa v diskusiách k mestám zaoberám budovami atď. na 10% obsahu, naozaj, to, že to teraz ožilo, ... posledné dni som tu extrémne veľa času a zbehlo sa mi viac informácií naraz, takže toto sú také informačné dni na vrchole a dnes to exceluje si dovolím povedať.

Robím všetko preto, aby si tu každý našiel to, čo hľadá, podľa možností tu nie sú hádky, aj keď je ťažké, aby som sa ja ako moderátor nenechal uniesť, ale hodnotiť sa (podľa mňa) musí celok, teda celá cestná sieť.

Ako ste mohli postrehnúť na iných fórach, kde priam "šalie feroslav", že končím tu, tak ja tu nekončím, len si dávam kratšiu prestávku, pôvodne som to tu nechcel písať, ale sú "priesaky", takže: budem tu menej času ďalšie obdobie. Fórum budem určite sledovať a doplním ho, keď budem vedieť.

Ďakujem všetkým, ktorí v tejto téme hlasovali. :lol:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 04. Dec 2006 12:17

Som veľmi rád, že dlhodobé ohlasy na sekciu Cestná sieť sú vysoko pozitívne a ďakujem každému, kto v tejto sekcii prispieva alebo kto ju číta. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Decembrové zhrnutie

Odoslaťod Dialniciar » 08. Dec 2006 12:52

Povedal som si, že v decembri prebehnem celú cestnú sieť a doplním nové informácie. V niektorých regiónoch, žiaľ, diskutujem takmer len ja sám so sebou, ale väčšinou sa diskusia rozvíja rovnomerne. A naozaj som sa od 1. decembra vyjadril k rovným 100 témam v tejto sekcii. Spolu ich tu je 106, 3 sú však zamknuté, z toho 2 sú historické a 1 tvorí schému celej sekcie. Takže som sa reálne nevyjadril k 3 témam, avšak ešte aj z tejto je jedna téma venovaná informáciám SSC a zatiaľ žiadno nové správy nie sú, tak tam nebudem na silu dávať príspevok. Tým, že len na 2 témy nie je nový príspevok som dosiahol informovanie na 98%, čo spĺňa moju víziu. Dokonca tá hovorí, že budem 2x v roku dopĺňať informácie na 90% obsahu tém. Musím povedať, že celkovo som dopĺňal obsah 4x v roku a teda toto posledné ani nemuselo byť. Sekcia sa postupne tento rok rozrástla z cca. 40 na 106 tém a na tomto čísle už je niekoľko mesiacov. Taktiež je treba povedať, že z 54 regionálnych tém tu 5 nemá tzv. komplexné informácie a rozhodol som sa spravodlivo: 2 doplním určite v januári-februári, 2 som sa rozhodol nedoplniť vôbec a 1 ešte zvážim.

Koho by tieto veci zaujímali viac, tak v tejto sekcii nájdete k tomu úplne všetko v jednotlivých témach a treba sledovať tému k schéme sekcie ako aj všetky dôležité témy, ktoré sú vždy na hornej časti stránky s obsahom tém.

Musím pochváliť všetkých, čo sem prispievajú, že tu sú minimálne hádky a spory. 8)

Prajem Vám pekné sviatky Vianočné a krásny Nový rok 2007. :P :P :P
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 19. Mar 2007 17:51

V mesiacoch máj-jún prebehne komplexná kontrola všetkých odkazov v sekcii Cestná sieť, k tomu tiež aktualizácia v jednotlivých témach v rámci pravidelného komplexného informovania od všetkých regionálnych tém po všetky všeobecné témy. Ďalšie komplexné doplnenie noviniek bude prebiehať v mesiacoch september-október.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 31. Okt 2007 16:40

Aktualizácia cestnej siete bude prebiehať vzhľadom na jej rozsah do konca novembra. Ako som povedal, venovať sa budem každej téme, každému regiónu, ale za ten mesiac, čo som tu intenzívnejšie, som sa hlavne popozeral po fóre a tu som stačil pozorne prečítať 1/3 tém. :idea:

Aj štruktúra sekcie sa bude tvoriť do konca novembra. V decembri tu budem menej a od zajtra do nedele tu tiež nebudem veľa času ... no veď ale ja už to dajako zvládnem. Máte sa na čo tešiť. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Viac vecí naraz ...

Odoslaťod Dialniciar » 16. Nov 2007 22:01

Vážení návštevníci tohto fóra !

Prešiel rok a je čas napísať viac vecí, čo je tu nové. Pol roka som tu nebol takmer vôbec a keď som sa sem vrátil, našiel som tu tisíce nových príspevkov, v samotnej sekcii Cestná sieť tiež cca. 800, čo znamenalo veľa čítania. Bolo tu tiež 112 tém, dnes je ich tu magických 100, nakoľko som sa rozhodol niektoré neaktuálne alebo rozoberané v iných väčších témach presunúť do sekcie trash, niektoré som presunul do iných sekcií. Do sekcie Ostatná infraštruktúra som presmeroval najviac tém. Sekcia sa však napriek tomu stala 2. najväčšou na fóre. Premenoval som viaceré témy, aby obchvaty, ktoré sa nestavajú boli plánovanými, podobne cestné mosty. Tiež som premenoval konkrétne cesty a cestné úseky, aby si ich vedel každý ľahko zaradiť k regiónom.

Ďakujem aj zásadnej zmene, že tu je 2. moderátor, ktorým sa stal Andrej. Ja sám som odstúpil z moderovania sekcií Stavebné firmy, Glosár a História, pretože je stále náročnejšie fórum čítať a ja som človek, že ak mám byť niekde moderátor, tak sa budem o danú časť aj dostatočne starať. A že tu je 2. moderátor, to som veľmi rád hlavne preto, že ja tu nemôžem byť stále.

Zamknuté sú 2 témy, ktoré aj zamknuté zostanú. Sú to zároveň témy s výkričníkom ako oznámenia. Vlajkovú tému budem na maximum dopĺňať v decembri tohto roka. Dovtedy chcem ešte pár tém do sekcie pridať a to konkrétne cesty, cestné úseky, ktoré sa idú prestavať alebo sú to cesty zaujímavé a zbytočne zahlcujú jednotlivé regióny. Veľká aktualizácia sekcie Cestná sieť je však na tento rok ukončená. A ja Vám ďakujem za trpezlivosť, aj keď som to tento rok už robil bez toho, aby som témy uzamykal cez deň. Všetky témy sú celkom slušne rozdiskutované, plné hodnotných informácií a názorov a to tak regionálne témy ako aj témy všeobecné a týkajú sa naozaj len cestnej siete. Na rok 2008 plánujem priebežne viacej moderovať to, či prípadne nejaký nový cestný obchvat vyčlením do novej témy, pretože regionálne témy sa celkovo stále viac a viac zahusťujú.

Na záver - tí, čo ste tu ešte nehlasovali, prosím vyjadrite svoj názor. Prípadne tí, čo ste hlasovali a zmenili ste názor - kľudne sa vyjadrite. Kritike sa nebránim, posúva túto sekciu ďalej.

Vianoce sa nám blížia, tak Vám prajem hlavne veľa pohody pri nakupovaní a upratovaní. :P 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod sven » 19. Nov 2007 10:45

Klobuk dole pred mnozstvom informacii v tejto sekcii.
Obrázok používateľa
sven
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 528
Obrázky: 6
Založený: 20. Aug 2007 17:41
Bydlisko: BA,BJ

Odoslaťod i15 » 19. Nov 2007 12:33

ano pridavam sa, Dialniciar odvadza vybornu pracu
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

Odoslaťod Dialniciar » 20. Nov 2007 11:31

sven napísal:Klobuk dole pred mnozstvom informacii v tejto sekcii.


i15 napísal:ano pridavam sa, Dialniciar odvadza vybornu pracu


Ďakujem za pochvalu. Dobre sa to číta. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 20. Dec 2007 13:49

Pristúpil som k jednej úprave. Odteraz v každej téme, ktorá bude zamknutá a budem ju prerábať (dopĺňať údaje v 1. príspevku) alebo v novej téme bude jasne vidieť, že téma sa pripravuje. Je to graficky pekné a jasne zrozumiteľné. Ukáže sa v takejto téme menší obrázok (možno aj viac), ktorý znázorní, že na téme sa pracuje + krátky oznam.

Napríklad:

http://www.pmi-usa.org/Images/under%20construction.gif
http://www.admwinc.com/images/under%20construction.gif
http://www.wexim.sk/under%20construction.gif

+oznam: "STRÁNKA JE VO VÝSTAVBE"

P.S. Ak to budú chcieť prevziať ostatní moderátori, nech sa páči. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Tomas PO » 20. Dec 2007 15:19

Dialniciar napísal:Pristúpil som k jednej úprave. Odteraz v každej téme, ktorá bude zamknutá a budem ju prerábať (dopĺňať údaje v 1. príspevku) alebo v novej téme bude jasne vidieť, že téma sa pripravuje. Je to graficky pekné a jasne zrozumiteľné. Ukáže sa v takejto téme menší obrázok (možno aj viac), ktorý znázorní, že na téme sa pracuje + krátky oznam.

Napríklad:

http://www.pmi-usa.org/Images/under%20construction.gif
http://www.admwinc.com/images/under%20construction.gif
http://www.wexim.sk/under%20construction.gif

+oznam: "STRÁNKA JE VO VÝSTAVBE"

P.S. Ak to budú chcieť prevziať ostatní moderátori, nech sa páči. 8)

Dnes som sa to narazil, je to velmi pekne, rozhodne to vitam :).
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Odoslaťod Andrej » 20. Dec 2007 15:29

je to sice pekne, ale ked uz raz kliknes na odkaz, ktory je vo vystavbe, nebuduce po dalsom prihlaseni sa ti uz nezobrazi medzi novymi prispevkami a tak ho casto zabudnem precitat ;)
preto by bolo najlepsie, keby si dialniciar pripravoval prispevky v nejakom dokumente vo svojom pocitaci, ako to robil cez "stranku vo vystavbe" ;)
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod Dialniciar » 20. Dec 2007 15:49

Andrej napísal:je to sice pekne, ale ked uz raz kliknes na odkaz, ktory je vo vystavbe, nebuduce po dalsom prihlaseni sa ti uz nezobrazi medzi novymi prispevkami a tak ho casto zabudnem precitat ;)
preto by bolo najlepsie, keby si dialniciar pripravoval prispevky v nejakom dokumente vo svojom pocitaci, ako to robil cez "stranku vo vystavbe" ;)


Áno, to by bolo najlepšie. Možno aj plat by som si mohol pýtať. :D
Zobrazí sa Ti ako nový hneď ako bude téma odomknutá, pretože 1. príspevok je základom, ale ja väčšinou ďalšie veci k téme píšem v druhom príspevku. Okrem toho - téma je zvýraznéná tým, že je zamknutá a až bude odomknutá, je jasné, že tam je nový príspevok, lebo bude zvýraznená. A navyše, kto chce - ten si tému nájde. :wink:

Ďakujem Tomas PO, že ťa to potešilo. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Andrej » 20. Dec 2007 17:41

Dialniciar napísal:Áno, to by bolo najlepšie. Možno aj plat by som si mohol pýtať. :D

Bolo by to pre teba vyhodnejsie, ale ako myslis ;)
Dialniciar napísal:Zobrazí sa Ti ako nový hneď ako bude téma odomknutá, pretože 1. príspevok je základom, ale ja väčšinou ďalšie veci k téme píšem v druhom príspevku. Okrem toho - téma je zvýraznéná tým, že je zamknutá a až bude odomknutá, je jasné, že tam je nový príspevok, lebo bude zvýraznená. A navyše, kto chce - ten si tému nájde. :wink:

Ked sa tema odomkne, medzi novymi prispevkami uz nie je ;) , az ked pridas dalsi prispevok tak sa zvyrazni, ale ja zväcsa pozeram iba nove prispevky, takze ten povodny opät neuvidim ;)
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod Dialniciar » 20. Dec 2007 17:45

Andrej napísal:Ked sa tema odomkne, medzi novymi prispevkami uz nie je ;) , az ked pridas dalsi prispevok tak sa zvyrazni, ale ja zväcsa pozeram iba nove prispevky, takze ten povodny opät neuvidim ;)


Ale Andrej, so tu už niekoľko rokov a ja predsa pracujem štýlom, že keď tému odomknem, stane sa to až vtedy, keď v nej aj pribudne 2. príspevok, lebo ja chcem, aby každá téma, ktorú tu založím mala istý výzor a následnú diskusiu spustím sám v 2. príspevku, kde už nepíšem len fakty, ale aj svoj názor. Takže tak. Neviem prečo mi tu dávaš návod, ktorý je zbytočný, ... keďže ja tak nefungujem. Zamknutá téma zostane zamknutá a keď bude odomknutá, bude v nej zároveň 2. príspevok. Takže bude zvýraznená.

A s tým Wordom je to dobré, keď píšem dlhé príspevky. Ale inak ani nie, lebo sa mi neprenesie url, zhrubnutý text, ani nič iné. :idea:

Koniec diskusie, názor nezmením, len som oboznámil verejnosť. 8)
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Andrej » 20. Dec 2007 17:47

ako myslis, ale bud si vedomy, ze tvoje prispevky tak cita ovela menej ludi ;)
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Odoslaťod Dialniciar » 20. Dec 2007 17:48

Andrej napísal:ako myslis, ale bud si vedomy, ze tvoje prispevky tak cita ovela menej ludi ;)


Možno. 8) O to ich väčšia radosť, keď v téme pribudne 3. príspevok a oni tam nájdu 3 nové. :wink:

A osobne si myslím, že tu nikto nemá prečítané všetky moje príspevky. :wink:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 05. Jan 2008 13:16

Tak toto je 8.000 príspevok v sekcii Cestná sieť. :P 8)
Sekcia Cestná sieť tvorí cca. 14% fóra.
Sekcia má 103 tém, to nie je najvyšší stav, bolo ich tu raz až 112, ale niektoré sa jednoducho neujali alebo boli premiestnené do nových sekcií.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod FANUSIK » 16. Feb 2008 19:56

Som na tomto fore zaregistrovany uz 10mesiacov,,,,,ale sledujem toto forum uz viac ako 2 rok....Myslim ze je na vybornej odbornej a technickej urovni...Klobuk dole...
bude dlho trvat kym sa odveziete u nas po kvalitnej ceste 1 triedy aspon 100km...
Obrázok používateľa
FANUSIK
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 297
Založený: 09. Apr 2007 18:32
Bydlisko: PRIEVIDZA

Ďalšia

Naspäť na Cestná sieť

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.