Z Košíc do Bratislavy cez Budapešť? Starostka za 3h45m

Moderátor: Moderátori

Z Košíc do Bratislavy cez Budapešť? Starostka za 3h45m

Odoslaťod DrX » 17. Dec 2021 12:53

Z Košíc do Bratislavy cez Budapešť? Starostka to stihla za tri hodiny 45 minút

Košičania: Smutná vizitka pre Slovensko.

Katarína Gécziová
Katarína Gécziová
zástupkyňa šéfredaktora
Odoberať autora
Písmo:A-|A+
diskusia (35)
[ Nechajte si posielať Denný newsletter Korzára na e-mail.
Aktivujte si odber jedným klikom. ]


Roky skloňovaná diaľnica, ktorá by spojila Košice s Bratislavou, sa stala viac-menej realitou. Ako je už známe, pomohli nám k tomu Maďari. Od konca októbra má tak metropola východu kompletné diaľničné spojenie s hlavným mestom.

Maďarsko dokončilo a oficiálne spustilo nový 57-kilometrový úsek diaľnice M30 medzi Miskolcom a obcou Tornyosnémeti v blízkosti našich hraníc.

To, o čom sa na Slovensku roky hovorí, ale nerobí, vybudovali Maďari za vyše 3,5 roka.

Otvorenie maďarského úseku zároveň prakticky spojilo Košice s celým diaľničným systémom v západnej a južnej Európe. Od Budapešti je totiž možné pustiť sa rôznymi smermi do Srbska, Talianska či Chorvátska.

Košický barometer tentoraz hľadal medzi osobnosťami odpoveď na otázku:

Využili ste už nové dopravné spojenie Košíc a Bratislavy cez Maďarsko? Považujete ho za výhodné a prečo, respektíve prečo nie?
V ankete nám odpovedali:

Dekan Fakulty baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Technickej univerzity Košice Michal Cehlár

Generálny riaditeľ Kosit Marián Christenko

Farár, riaditeľ Oáza-nádej pre nový život, n.o., Peter Gombita

Výkonný riaditeľ HC Košice Miloslav Klíma

Starostka mestskej časti Nad jazerom Lenka Kovačevičová

Predseda Správnej rady Nadácie DEDO, DORKA, n.o. a DVC, n.o., Jozef Ondáš

Viceprezidentka pre dcérske spoločnosti a generálna právna zástupkyňa U. S. Steel Košice Elena Petrášková

Primátor Košíc Jaroslav Polaček

Prednosta Kliniky muskuloskeletálnej a športovej medicíny, Nemocnica AGEL Košice-Šaca Peter Polan

Starosta mestskej časti Košice-Sever František Ténai

Michal Cehlár, dekan Fakulty baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Technickej univerzity Košice

- Spojenie z Košíc do Bratislavy je úplne iné ako spojenie z Košíc do Bratislavy a späť. Riešite úplne iné časy v rámci dňa, kto cestuje „na otočku“, vie o čom hovorím. Náš severný ťah, južný ťah, kombinácia cez Čertovicu alebo Donovaly a spojenie cez Budapešť ...

Všetky trasy je potrebné zvážiť z pohľadu ekonomiky a času. V prospech spojenia cez Maďarsko hovorí plynulosť jazdy, bezpečnosť diaľničného typu cesty, minimálne riziko kontaktu so zverou a v zimnom období priaznivejšie klimatické podmienky. Len nezabudnite obetovať Bratislave celý deň, teda byť v Budapešti skôr ako ranná zápcha a pri návrate neskôr ako večerná zápcha.
Súvisiaci článok Košice už majú diaľnicu do Bratislavy. Otvárali ju Orbán i Polaček Čítajte
Peter Gombita, farár, riaditeľ Oáza-nádej pre nový život, n.o.

- Zatiaľ som ho nevyužil, no teší ma, že je dokončené. Aj keď to ide cez našich susedov Maďarov a nie cez nás (a Banskú Bystricu), privítal som to: koniec koncov to môže pomôcť viac zblížiť oba národy.
Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice

- Do Bratislavy chodím posledné roky za pracovnými povinnosťami pomerne často, podobne ako mnoho obyvateľov Košíc a celkovo nášho regiónu. Dopravné spojenie cez Maďarsko, samozrejme, vítam a plánujem ho aj čoskoro vyskúšať. Je to však pre nás smutná vizitka, že spojenie dvoch najväčších miest krajiny vedie mimo územia Slovenska.

Čo by som však z dôvodu rýchlosti, efektivity využitia času a v neposlednom rade aj z dôvodu bezpečnosti ocenil nielen ja, ale veľa občanov, by bola pravidelná letecká linka Košice - Bratislava. Alebo, ak by aj vlakové spojenie bolo rýchlejšie. Vlak je pohodlný spôsob prepravy. Počas jazdy sa v ňom dá pracovať ako aj relaxovať.

Verím, že diaľničné spojenie cez Maďarsko nezostane pre nás Košičanov jedinou možnosťou. Pevne dúfam, že jedného dňa sa dočkáme aj my prepojenia Košíc a Bratislavy diaľnicou.
Súvisiaci článok Herečka: Dary a peniaze na očkovanie nepresvedčia. Benefit je, že covid prežijem Čítajte
Lenka Kovačevičová, starostka mestskej časti Nad jazerom

- Nové dopravné spojenie som využila hneď na začiatku, keď cesta bola otvorená v prvý týždeň, išli sme spolu s poslancami do Miškovca na obhliadku športovísk.

O pár dní na to, som sa vracala s kamarátkou z Bratislavy, tak sme to skúsili cez Maďarsko, cesta nám trvala Bratislava – Budapešť – Košice cca 3,45 /bez prestávky/ ale nešlo ani o ten čas, ale hlavne o plynulosť a pohodu z jazdy.

V Budapešti nám prejazd mestom trval cca 20 minút. Nevýhodu som zatiaľ nepostrehla, keďže som touto celou trasou išla len raz
Marián Christenko, generálny riaditeľ Kosit

- Zatiaľ nie. Asi každý Košičan, ktorý pravidelne cestuje do Bratislavy, má svoje rituály. Každý má svoju čerpaciu stanicu na prvú kávu či kolibu, kde sa najlepšie naobeduje, navečeria a každý má, samozrejme, svoj osobák. Zvyk je železná košeľa...

Niekto jazdí severom, niekto cez Donovaly alebo Čertovicu. Ja napríklad najradšej cestujem trasou cez Zvolen, ktorú dobre poznám. Ráno 5.00 „odlet“ z Košíc a večer 23.00 „pristátie“ pred domom. Vyhovuje mi to a teším sa na otvorenie úseku Lučenec - Zvolen.
Jozef Ondáš, predseda Správnej rady Nadácie DEDO, DORKA, n.o. a DVC ,n.o.

- Dopravné spojenie Košíc a Bratislavy cez Maďarsko som ešte nevyužil. Rád cestujem našou nádhernou severnou alebo aj južnou trasou, ktoré sú každý rok lepšie.

Osobne uprednostňujem južnú trasu, je kratšia a aj časovo výhodnejšia.

Škoda len, že sa diaľnice BA - KE (aj južná aj severná) nezačali stavať z Košíc. Boli by už dávno hotové
Jaroslav Polaček, primátor Košíc

- Áno, využil som ho už štyri dni po jeho otvorení. S poslancami mestského zastupiteľstva sme sa šli pozrieť do novej multifunkčnej športovej haly v Miskolci, ktorou sa chceme inšpirovať aj u nás. Oproti minulosti nastal veľký rozdiel nielen v časovej úspore, ale aj v komforte cestovania a zvýšení bezpečnosti.

Spolu s košickými vodičmi, ktorí namiesto doterajšej kombinácie brzda - plyn - brzda môžu na 57 kilometrov novej diaľnice využiť tempomat, si zrejme vydýchli aj obyvatelia tamojších obcí. Tí už dokážu prejsť cez cestu bez toho, aby museli mať strach z hustej premávky. Na jednej strane ma teší, že Košice sú vďaka našim južným susedom prepojené diaľnicou nielen s Bratislavou, ale prakticky s celým diaľničným systémom v západnej a južnej Európe.



K úplnej spokojnosti nám ešte chýba, aby sa začalo s dlho očakávanou výstavbou juhovýchodného obchvatu Košíc od Hanisky, respektíve Šebastoviec do Košických Oľšian. Namiesto tisícov tranzitujúcich osobných a nákladných áut sa v roku 2025 zlepší životné prostredie a život obyvateľov vo viacerých mestských častiach. V Košiciach bude zároveň bezpečnejšie a podstatne sa zníži aj nehodovosť najmä pri moste VSS, kde aj drobné ťuknutie dokáže negatívne ovplyvniť dopravu v celom meste.
Elena Petrášková, viceprezidentka pre dcérske spoločnosti a generálna právna zástupkyňa U. S. Steel Košice

- Nie, ešte som ho nevyužila, neviem sa vyjadriť k jeho výhodnosti. Ale určite je to pohodlnejšie cestovanie. Mojím snom je, že pokým pôjdem do dôchodku cca o 10 rokov, tak aspoň raz by som chcela cestovať na služobnú cestu Košice – Bratislava len po diaľnici. Možno sa to podarí.
Peter Polan, prednosta Kliniky muskuloskeletálnej a športovej medicíny, Nemocnica AGEL Košice-Šaca

- Nové diaľničné spojenie Košíc s Miskolcom som už mal možnosť nedávno vyskúšať a tak moja ostatná cesta do Budapešti bola veľmi príjemná. Na rozdiel od pôvodnej cesty bola rýchla a hlavne bezpečná.

Pre Košice je to dôležité spojenie s Európou a pre nás Košičanov je to výrazné urýchlenie cestovania do Chorvátska a celej južnej a západnej Európy. Osobne si myslím, že práve dopravné spojenie s okolitými krajinami a letecké spojenie s významnými strategickými regiónmi by malo byť prioritou našej samosprávy.

Myslím si, že nové diaľničné spojenie Košíc a Bratislavy cez Maďarsko nebude využívať veľa Košičanov, cesta je dlhšia a prejazd cez Budapešť v čase dopravnej špičky bude aj naďalej časovo náročnejší, takže osobne novú diaľnicu budem využívať hlavne vo večerných, tiež nočných hodinách a počas víkendov.

Pre ostatných šoférov z východného Slovenska sa cesta do Bratislavy cez Maďarsko, myslím si, až tak veľmi neoplatí. Nič to nemení na význame tejto diaľnice pre ďalší rozvoj Košíc a celého východoslovenského regiónu.
Súvisiaci článok Lockdown je ustráchaný, premrhali sme čas. Osobnosti Košíc hodnotia zatvorenie krajiny Čítajte
František Ténai, starosta mestskej časti Košice-Sever

- Koncom októbra som využil nové dopravné spojenie do Miskolca a cesta sa vďaka tomuto novému diaľničnému úseku skráti takmer o pol hodinu, avšak pre celú cestu do Bratislavy považujem stále sa najvýhodnejšiu cestu cez územie Slovenskej republiky. Či už severnou cestou, kde bol nedávno otvorený obchvat Prešova, alebo južnou trasou, ktorá je na počet kilometrov najkratšia.

Čítajte viac: https://kosice.korzar.sme.sk/c/22803631 ... minut.html
Slovakia - the Bratislava-centric banana republic with the worst regional disparities in the EU and OECD (aktualizácia maj 2023)
DrX
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 11
Založený: 08. Feb 2005 19:45
Bydlisko: KE

Naspäť na 2021

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.