R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľšany)

Trenčín (križovatka s D1) – Prievidza – Žiar nad Hronom – v peáži s R1 – Zvolen – Lučenec – Rimavská Sobota – Rožňava – Košice – križovatka s D1

Moderátor: Moderátori

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod masterplan » 18. Máj 2020 21:46

kolotoc namietok moze byt, automaticky sa bude rusit a zamietat. to mi dolezal potvrdil. cha! takze tak. s velkou pravdepodobnostou mame vyhrate, tato vlada s takymito hnupmi zatoci razdva, druhy v poradi to ziska s najvacsou pravdepodobnostou a dolezal mi potvrdil ze termin suri a chcu vyuzit eurofondy tak vsetko sa zamietne a bude sa tlacit na vystavbu ,mam to overene priamo od neho ..staci s nim komunikovat cez jeho FB, takze sa hodne mylite tentokrat ,na 99% mam od neho potvrdene ze staviat sa zacne este toto leto,prave koli alokovanym eu fondom sa bude tlacit na vystavbu
masterplan
diskutujúci
 
Príspevky: 174
Založený: 27. Mar 2020 00:46

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod feci » 19. Máj 2020 10:12

Ak by sa vsetky namietky automaticky zamietli, mozme sa s eurofondami rozlucit ;)
feci
diskutujúci
 
Príspevky: 74
Založený: 19. Nov 2019 13:45
Bydlisko: Brno/ Prešov

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod jarino » 19. Máj 2020 10:17

Už vidím ako ÚVO automaticky zruší námietky :lol: :lol: :lol:

Najmä keď pri iných tendroch robia vedu z terminológie, či je dvojosá geomreža ekvivalentná trojosej (a ja to plne chápem, za to by mohlo byť tuším - 25% z príspevku EÚ).
jarino
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 988
Založený: 12. Sep 2011 12:49

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod nevo83 » 19. Máj 2020 10:52

frostbite ja by som Ta rad raz realne stretol aby som si vytvoril o tebe obraz co uz si ty za cloveka :)

a ako bolo spomenute uz vidim ako TEBE minister nieco slubuje... prosim zadefinuj nam to dokedy, cize najneskor do 30.9.2020 sa zacne stavat ??
nevo83
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 22. Mar 2017 18:00

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod sendvo » 19. Máj 2020 11:21

ved ho nechaj on si pise s ministrom na facebooku :D
https://freebitco.in/?r=41546130
Obrázok používateľa
sendvo
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 506
Obrázky: 54
Založený: 24. Jan 2010 11:04
Bydlisko: Wien (A) / original Zilina

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod devil » 19. Máj 2020 12:06

ten usek stihnu postavit za dva roky aj skor s nohami na stole. aj keby zacali na jar 2022 tak fondy stihnu vycerpat.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod masterplan » 19. Máj 2020 13:05

ja sa vam takto ako teraz vy mne teraz pridem vysmiat do xsichtu vy hnupi potom uvidm kto sa bude smiat naposledy... vyzeriete si to aj do dna presne koli takym ako vam zmrdakom typu nevo jarino feci a pod sme na tom ako sme vtej velkej zumpe a riti dlhodobo.. minister je topka, prvy co takto komunikuje priamo s obcanmi a som nanho hrdy lebo chce konecne po dlhych rokoch realne menit mnoho veci k lepsiemu
masterplan
diskutujúci
 
Príspevky: 174
Založený: 27. Mar 2020 00:46

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod jarino » 19. Máj 2020 13:10

Prepáč, ale neverím, žeby minister písal niečo o automatickom odmietaní námietok.
1) Nemá na to kompetencie.
2) Boli by toho plné médiá.
jarino
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 988
Založený: 12. Sep 2011 12:49

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod pohodak » 19. Máj 2020 13:28

masterplan napísal:ja sa vam takto ako teraz vy mne teraz pridem vysmiat do xsichtu vy hnupi potom uvidm kto sa bude smiat naposledy... vyzeriete si to aj do dna presne koli takym ako vam zmrdakom typu nevo jarino feci a pod sme na tom ako sme vtej velkej zumpe a riti dlhodobo.. minister je topka, prvy co takto komunikuje priamo s obcanmi a som nanho hrdy lebo chce konecne po dlhych rokoch realne menit mnoho veci k lepsiemu


raz si uz banan dostal a mam pocit ze si silno koledujes o dalsi, zacni sa chovat ako clovek a komunikaciu na urovni piatej cenovej si nechaj pre svojich kamosov, navazat sa tymto sposobom do cloveka, ktory ako jeden z mala prispieva na toto forum s informaciami "zo zakulisia" je na povazenie :idea:
Everything that can be counted does not necessarily count; everything that counts cannot necessarily be counted.
pohodak
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 0
Založený: 20. Apr 2006 13:49
Bydlisko: PK

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod Loe » 19. Máj 2020 13:35

Zrejme sa jedná o toto zariadenie, na automatické riešenie námietok, sťažností a podnetov, ktoré však má napriek rozsiahlemu testovaniu zatiaľ iba mizivé výsledky.

https://www.youtube.com/watch?v=RxV0r-Qz6dM&t=123s

Páni, ak vám vadí podávanie námietok resp. odvolaní, vedzte že bez možnosti podať námietku to skrátka vo verejnom obstarávaní nejde. Je ale možné vytvoriť podmienky na urýchlenie konania o námietkach. Je možné vytvoriť inštitúty na celkové preskúmanie verejného obstarávania v prípade opakovaných námietok a tým ukončiť nápad takýchto námietok. Ale to vyžaduje nové zákony, ktoré sa tohto úseku už týkať nebudú. Tento úsek ide podľa stávajúcej úpravy, námietky resp. odvolania je možné podávať a to platí aj tu. Či námietka príde, na to si musíme počkať, skúsenosti ale hovoria, že príde.
Loe
diskutujúci
 
Príspevky: 233
Založený: 24. Apr 2018 21:20

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod 110mat110 » 19. Máj 2020 14:35

devil napísal:ten usek stihnu postavit za dva roky aj skor s nohami na stole. aj keby zacali na jar 2022 tak fondy stihnu vycerpat.


Nezabudaj, ze pri ludvikovom dvore je naplanovane obrovske spagetove monstrum
110mat110
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 405
Založený: 30. Júl 2019 12:56

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod pa3ck » 19. Máj 2020 15:03

Tu riešime iba druhý úsek (R4-D1), čiže Ľudvíkov dvor sa nás netýka
pa3ck
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 950
Obrázky: 18
Založený: 30. Máj 2018 09:34
Bydlisko: VT/BA

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod nevo83 » 19. Máj 2020 15:49

Ak by zmluva bola podpisana marec/april vychadzala im vraj rezerva cca mesiac/dva. s tym zeby to stavali renomovane firmy kt by si to vedeli zmenezovat aj v subkach.. v kutiku duse som veril zeby to mohla vyhrat Skanska

Pri tej 1.alternative tomu vela nadeje nedavam a pevne verim ze druhy/treti v poradi uz neake predbezne subky ma zazmluvnene... ale kto vie ako to je bude teraz.
nevo83
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 22. Mar 2017 18:00

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod devil » 19. Máj 2020 16:01

Ak by zmluva bola podpisana marec/april vychadzala im vraj rezerva cca mesiac/dva.
myslis marec/april 2022 ?
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 137
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod jarino » 20. Máj 2020 08:03

Nie že by som si nemyslel, že by sa to nedalo za dva roky postaviť, ale v podkladoch je doba výstavby 3 roky.
Jedine žeby samotní zhotovitelia v ponukách rátali s tým, že sa im to oplatí urobiť rýchlejšie.
jarino
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 988
Založený: 12. Sep 2011 12:49

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod svaco » 24. Máj 2020 10:57

Vidím, že už nie len premiér ale aj minister z tej "správnej strany" premiestnil svoj imaginárny úrad na FB. To sme dočkali. Viem, že pre niektorých je želanie otcom myšlienky, ale tu nie sme ani v umení a ani v športe, ale v realite, ktorá sa správa deterministicky.

Výsledok úradovania z FB(ak bude pokračovať) bude zrejme korelovať s výrokom Viktora Černomirdina: "Mali sme len tie najlepšie úmysly, ale dopadlo to ako vždy". Ak niekto neverí, nech sa poučí na poslednej kauze so Smart karanténou a normálnym fyzikálnym svetom, ktorý v tomto prípade reprezentovali giganti Apple a Google, pre ktorých je nejaký Igor Matovič s jeho apkou zrejme pod ich rozlišovaciu schopnosť.

Viem, máme tu ešte aj Donalda, ktorý úraduje z Twiteru, ale hoci to tiež nie je to pravé orechové, Donald je predsa len iná Liga a jeho Tweetove príspevky, už len z dôvodu byť v obraze, niekto z Googlu a Applu odoberá. No radšej by som sa na mieste našich ministrov nechal inšpirovať niekým iným ako svetlovlasím mužom z oválnej pracovne.

Pán Doležal pôsobí sebavedomo a ja mu dávam obligátnych 100 dní, ale určite by som mu kanceláriu poradil premietniť z FB späť na MD. Osobne všetko, čo víde zo skrine B. Kollára očakávam, že nebude dobré už len z prevenntívnych dôvodov, a takto sa občass ale ozaj len občas dočkám aj príjených prekvapení, sáď aj pán Doležal bude jedným z tých plusov.
Obrázok používateľa
svaco
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 788
Obrázky: 14
Založený: 29. Jan 2008 11:16
Bydlisko: Presov

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod metelesku.blesku » 24. Jún 2020 09:36

To nemôže byť, lebo keď v Mýtnej bola dostatočná premávka, tak ja si myslím, že tá istá frekvencia je aj pri Pincinej.“ tvrdí starostka.
metelesku.blesku
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 27. Sep 2019 20:44

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod masterplan » 24. Jún 2020 11:17

No ak to majú dať tým no name sro-ckam cedis a spol tak poteš koste.. To už radšej dať druhému v poradí Eurovii stávka na istotu keďže už majú kopec skúsenosti referencie
masterplan
diskutujúci
 
Príspevky: 174
Založený: 27. Mar 2020 00:46

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod metelesku.blesku » 24. Jún 2020 14:00

Otázka mierila na vydanie stavebného povolenia v júni.
To nemôže byť, lebo keď v Mýtnej bola dostatočná premávka, tak ja si myslím, že tá istá frekvencia je aj pri Pincinej.“ tvrdí starostka.
metelesku.blesku
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 27. Sep 2019 20:44

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod rokfo » 02. Júl 2020 13:50

Pozdravujem všetkých. Všimnite si ,že už je júl a naši komunistickí úradníci opäť nedodržali to čo sľúbili. Stavebné povolenie je v nedohľadne.
rokfo
návštevník
 
Príspevky: 22
Založený: 02. Júl 2020 13:43


Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod dragon » 02. Júl 2020 19:14

Preco "komunisticki" a akym vysokym stupnom mentalnej retardacie trpis btw?? https://www.mindop.sk/transparentnost/v ... -povolenie
dragon
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 462
Obrázky: 0
Založený: 29. Jan 2007 13:49

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod metelesku.blesku » 02. Júl 2020 22:24

Tadáá. Ono to funguje :)
Normálne povedali, že to vydajú v júni a oni to fakt vydali v júni.
Ešte z toho dodržania verejných vyhlásení spraviť pravidlo a bude to fajn.

Víťaza VO sa dozvieme až po správoplatnení SP?
By sa to tiež nemalo moc naťahovať, keď to chcú začať stavať do konca roka, lebo treba počítať s námietkami neúspešných uchádzačov.
To nemôže byť, lebo keď v Mýtnej bola dostatočná premávka, tak ja si myslím, že tá istá frekvencia je aj pri Pincinej.“ tvrdí starostka.
metelesku.blesku
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 27. Sep 2019 20:44

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod masterplan » 03. Júl 2020 02:35

a teraz bude nasledovat co? po stavebku ,uz len vyhlasit vitaza , podpis a odovzdat stavenisko? ja len dufam ze to dostane druhy v poradi eurovia.. len potom zas hrozi ze cedis sa odvola a skoncili sme.
masterplan
diskutujúci
 
Príspevky: 174
Založený: 27. Mar 2020 00:46

Re: R2 Košice-Juh - Košicke Olšany (II. úsek KE-Šaca – K.Oľš

Odoslaťod rokfo » 09. Júl 2020 07:04

rokfo napísal:Pozdravujem všetkých. Všimnite si ,že už je júl a naši komunistickí úradníci opäť nedodržali to čo sľúbili. Stavebné povolenie je v nedohľadne.

Patrí sa úradníkom ospravedlniť. Splnili sľub. Stavebné povolenie je v platnosti a ja sa pýtam kedy sa začne konečne stavať ?
rokfo
návštevník
 
Príspevky: 22
Založený: 02. Júl 2020 13:43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na R2

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.