D1 Prešov juh - Budimír

Bratislava (Petržalka – križovatka s D2) – Trnava – Trenčín - Žilina – Prešov – Košice – Záhor, štátna hranica SR/Ukrajina

Moderátor: Moderátori

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 03. Júl 2012 16:36

PSK caka na preklasifikovanie privadzaca pre SSC. Snad pri vystavbe NK a suvisiacej ciastocnej upravy Petrovaskej k tomu dojde.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Zipso » 26. Júl 2012 10:38

Dnes rano zlyhal dispecing na useku Lemesany - Budimir. Premenlive dopravne znacenie bolo aktivovane na max. povolenu rychlost 60 KM/H z dovodu mozneho smyku. Kedze regionom prebehla v noci silna burka opodstatnenie to malo ale nie rano ked usek bol uz suchy a zjazdny. Este aj operator v NDS ma presvidcal ze tam maju 100 a policajt na 158 len skonstatoval ze oni to neriadia. Zjavna nekompetentnost mohla sposobit dopravu nehodu. Bol som jediny co sa aspon snazil spomalit na 70 ale kamiony ma ofukovali 100, zajazdove autobusy 110 a auta 130. Nakoniec za benzinkou som to vzdal aj ja, to ze nikto nedodrzoval znacenie je chyba ale ludia ktory ho riadia o tom ani neviedia? Technologia ma iba niekolko rokov a tabule niektore ani nefunguju dlhodobo, konkretne prava v pomalsom pruhu. Ak by tam nebola hromadna nehoda ani by ich pri zhorsenom pocasi nevyuzivali. Asi by to chcelo rovnaky system zaviest na celej D1 a riadene centralne pomocou kamier, pretoze to potom vyzera ako v kocurkove. Mozno stacionarny radar a novy sadzobnik by to poriesil. 650 euro je celomesacny plat na vychode.
Zipso
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 284
Obrázky: 50
Založený: 26. Mar 2007 11:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 26. Júl 2012 16:00

hej, je to hroza.
Ak by nebolo tej hromadnej nehody, tak sa PDZ vyuziva len na zobrazenie prekrocenia maximalky. Teraz je tu ale druhy extrem, pri kazdej, co aj len kratkodobej a lokalnej hmle, ci dazdi, je na pol dna obmedzenie na celom useku, ktore nikto nedodrzuje. Chcelo by to viac tabul a pruznejsie zobrazovanie udalosti. Mozno s tunelom a vybudovanim noveho SSUD...
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod JRM » 03. Sep 2012 09:41

Zipso napísal: Asi by to chcelo rovnaky system zaviest na celej D1 a riadene centralne pomocou kamier, pretoze to potom vyzera ako v kocurkove. Mozno stacionarny radar a novy sadzobnik by to poriesil. 650 euro je celomesacny plat na vychode.
Asi si zrejme myslel pokuty pre spravcov dialnice a dispečerov, lebo ako mi niekto vie vysvetlit tento jav ktory sa udial este minuli tyžden ked, v smere od KE asi 1km pred Hammer-om cestari menili asfalt v rychlejsom pruhu kde nasledne urobili aj vodorovne značenie, nasledne po ukončeni prac pozbierali tie zvisle terčove značky ktore zabranuju ist vodičom do nespravneho pruhu. Ale chlapci dialničny tam zabudli postranne prenosne značenie pre obe jazdne pruhy ktore v danom useku už bezdovodne obmedzovali rychlost na povodnych 60 kmh, po dobu dalšeho dna až pokym si to všimli. No a teraz bud mudry, :?: čo by sa stalo keby niejake dilino šlaplo na brzdu a hned by tam bolo veselo, aj za take to prešlapy by mal byt niekto zodpovedny a ako pišeš tak chodz aj sumou 650,-eur :idea: Potom sa neni čomu čudovat ked sa u nas jazdi tak ako jazdi, čiže dynamicky podla atualnych okolnosti. Každy by len trestal vodičov, ale nikto sa nezamyšla nad chybami cestarov- spravcov ciest ako aj inych organov zodpovednych za dany stav.
Obrázok používateľa
JRM
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 292
Založený: 02. Sep 2012 16:53
Bydlisko: Prešov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 10. Okt 2012 00:24

gallery/posting.php?mode=image&submode=upload&album_id=124

Presne tu nedavno havaroval kamion, prerazil zvodidla a zasekol sa medzi mostami.
Este aktivne linky na nehodu aj s fotkami: http://krimi.noviny.sk/nehody/25-05-201 ... stami.html a http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi- ... -jame.html

Teraz NDS zvodidla opravila a pridala aj zabradlia. Rovnako vidno, ze tento usek spada do farebnej schemy zelena :)
Stale tam su este presnosne cervene terciky, aj ked sa nic nerobi. Vidno to aj na mojej fotke - zeby kvoli kolaudacii?
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Pista » 10. Okt 2012 07:31

Asi mal byť odkaz na tento obrázok: gallery/image_page.php?album_id=124&image_id=12742
Pista
diskutujúci
 
Príspevky: 167
Obrázky: 1
Založený: 10. Dec 2008 18:51

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 10. Okt 2012 14:14

ano, diki
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Zipso » 23. Nov 2012 12:27

Na useku zacali doplnat nove znacenenie urozornujuce na mozny vjazd do protismeru, rovnako aj docacne znacenie upozornujuce na zver menia na trvale, ma vysokoreflexny podklad. Nerozumiem vsak preco aj na useku kde bolo menene pletivo tusim v 2010. Dnes cistili poslednu zakrutu v smere na KE kde konci dialnica, som zvedavy ci na zvodidla nedaju nove reflexne znacenie upozornujuce na ostru zakrutu. Odporucana 60 tam pravdepodobne ostane. Rovnako som postrehol ze na starom odpocivadle pri Petrovanoch boli osadene nove znacky, momentalne su zakryte no predpokladam ze policia ich bude pouzivat prilezitostne pri kontrole znamok a vazeni kamionov.
Zipso
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 284
Obrázky: 50
Založený: 26. Mar 2007 11:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 17. Mar 2013 11:51

Pridam to sem, kedze to sem z casti aj patri.
Uz je potvrdene, ze Petrovanska ulica, coby vjazd z D1 do Presova, v druhej polovici roka 2012 potichucky presla pod spravu NDS a nazyvaju ju ako privadzac ku D:

"Najviac postihnuté miesta boli úsek diaľnice D1 medzi Trnavou a Sencom a diaľnica D1 - privádzač Prešov.

"NDS ho dostala do majetku v druhej polovici roku 2012 a úsek je v havarijnom stave. Len tam sme zrealizovali viac ako 1000 m2 vysprávok, čo je 25 percent z celkového množstva," uviedol na tlačovej konferencii prevádzkový riaditeľ NDS Štefan Török. Dodal, že na rekonštrukciu úseku sa pripravujú verejné obstarávanie."

Predtym to bola cesta II. triedy pod spravou PSK v konfiguracii 3+3. Jej neudrzbou, kedze PSK o cestu nemal zaujem, sa stala havarijnou. NDS uz pripravuje VO na komplexnu vymenu povrchu. Tuto zimu vraj len na tejto ceste NDS opravila 25% vytlkov zo vsetkych existujucich vytlkov na D sieti. Pravdupovediac, ziadnu aktivitu NDS som si pocas zimy nevsimol, ani raz som nezhliadol auto NDS a to tadial prechadzam casto. Na stranej druhej, je pravda, ze tam nie je ani jediny vytlk, aj ked cela cesta je vlastne jedna velka zaplata: https://maps.google.com/?ll=48.965688,2 ... 9164905511
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 03. Apr 2013 22:07

Opat dalsi jemny OT, ale nie az tak celkom. Audiny a passaty, na ktore sme boli na D zvyknuti, postupne nahradzuju ine vozidla. Medzi PO a KE v poslednej dobe jazdi sivy superb, sedan, ten najnovsi typ, samozrejme neoznaceny. Tychto aut nie je ich vela, takze celkom lahko sa da spozorovat. Vpredu ma xenony, vzadu folie. Posobi velmi decentne. Znacky mal dlhsiu dobu VT, aj vcera, dnes mal uz KE.
Zvykne jazdit po D medzi PO a KE a obcas vojde aj do PO a prebehne vyhradne po hlavnych tahoch, najma po privadzaci, prietahu cez Svaby a Sekcovom a spat cez Kosicku na privadzac a opat D. Prietah PP-VT velmi nejazdim, ale parkrat sa objavil aj tam.
To iste robil predtym aj cierny passat.
Dnes tomu venujem ale vacsiu pozornost, lebo jazda toho Superbu sa mi nepacila. Stretol som ho ked som isiel z KE do PO, ako sa otacal na mieste, kde konci D1 a zacina 'R4': https://maps.google.com/maps?saddr=48.7 ... sz=18&z=17
Otacal sa do protismeru, naspat do PO (chybaju tu stredove zvodidla), napriek tomu, ze o 100 metrov skor je MUK, kde by sa krasne obtocil. Najprv som si myslel, ze chce stopnut kamion, ktory predbiehal, ale nestalo sa tak. Potom reku ze zmeria stupidnu 60ku, tiez ten isty kamion, ktory isiel cca 80 a este jeden voz, cca 90, ale ani to. Najprv sa rychlo ku mne priblizil, a potom az po male odpocivadlo pred Presovom isiel cca 100m za mnou. Ja som isiel pohodovo, vyletne, cca 100kou GPS, cize 110 tacho. Prsalo, sice male kvapky ale dost husto, MPR obmedzena nebola, ale tato rychlost bola viac menej vhodna, vacsina vozov takto isla. Za MUK Lemesany sa priblizil na cca 5 metrov, v podstate do bodu, kedy to je uz 'za hranicou'. A potom ma pomerne rychlo predbehol, trochu zrychlil a zaparkoval na vzialenejsej hrane maleho odpocivadla, kde zacuval a skryl sa.
Neviem preco si vybral mna, ci to bola nahoda, alebo zamer. Mam obycajnu farebu auto, neni ani drahe ani lacne, isiel som krasne na tempomate tych svojich 110 tacho, ziadne elektrony, xenony, ci tuning, take bezne auto vyssej strednej triedy, skor rodinneho typu. Mozno to bola len problemova dvojica, alebo blba smena. Cely den dazd, nikto teda nejazdi rychlo, vsetci svietia...
No v kazdom pripade, ta jazda mala daleko od kosher, najprv nezastavili kamion za porusenie dvoch predpisov, potom sa otacali nebezpecne za zleho pocasia do protismeru a napokon ta subezna jazda...
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod PK » 03. Apr 2013 23:34

Za toto by mali tych policajtov okamzite presunut riadit krizovatky. Ako si moze ten co ma "pomahat a chranit" dovolit provokovat a ohrozovat. Taketo treba nahrat na video, zavesit na Youtube, zistit presne ktori policajti mali sluzbu a pekne ich tam vymenovat.
PK
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 999
Obrázky: 13
Založený: 10. Mar 2008 09:47

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Kanky » 04. Apr 2013 09:28

jednoznacna provokacia...uz sa mi viackrat stalo, ze pridu ku mne v lavom pruhu, spomalia na moju uroven, pozeraju chvilku a potom pridaju, mozno pozru dialnicnu znamku a pod...ale naposledy medzi TT-BA...az som sa smial...bolo to cez obed, D1 da sa povedat - prazdna, audi kobra v pravom pruhu sla nieco medzi 100 - 110, ked nahodou niekoho predisli tak sli pred neho a ked mal len denne svietenie, to hmlovkove a pod., tak tym vodicom rozsvietili na zadnom skle napis: ROZSVIETIT SVETLA...
ja som supol do tempomatu nieco medzi 110 - 120 a siel som si v pohodicke, az doslo k predchadzaniu audi...ked som uz bol pred nimi, tak v pravom pruhu samozrejme zrychlili, aby sa dostali na moju uroven, mozno si pozreli znamku, ale nespomalili, sli dalej na mojej urovni, asi ich to bavilo...ked ich to uz asi po 5 min. prestalo bavit, trosku zrychlili, ukazali mi, ze sa mam zaradit do praveho pruhu, ze nemam jazdit v strednom, dupli na plyn a vzdialili sa asi 100m, potom zasa spomalili...
na jednej strane je to smiesne a aj pre take pripady sa smejeme z policajtov..ale na druhej strane smutne, ze toto su ti, co maju ochranovat a starat sa o poriadok a byt prikladom...
ale nic proti policajtom, poznam aj normalnych :)
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Zipso » 05. Apr 2013 12:16

Este pridam postreh ze Kosicka policia v poslednom case rada pouziva na meranie privadzaca do KE sivy Seat Leon, lahko identifikovatelny podla zrkadiel ktore ma lakovanie na strieborno.
Zipso
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 284
Obrázky: 50
Založený: 26. Mar 2007 11:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 25. Apr 2013 21:41

nejake info o vitazovi rekonstrukcie povrchu privadzaca? niekto, kto sa vyzna v VO, kde sa to da najst.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 19. Máj 2013 13:00

V smere KE-PO vymenila NDS prostrednictvom Eurovii tento povrch v pravom jazdnom pase, v dlzke 1,2km: https://maps.google.com/maps?saddr=E50& ... sz=16&z=13
Je to zaujimave, na cca 300 metroch ku koncu useku bol povrch dost rozbity, s viacerymi zaplatami, takze super, ale zbytok sa mi javil uplne v pohode - ciacmenej stale takto (pravy, pomaly pas): https://maps.google.com/maps?saddr=E50& ... 3841984039
Most cez Torysu, hned za malym 'policajnym' odpocivadlom nebol sucastou, povrch sa ukladal len pred a po mostnom uzavere. Pochopitelne, kedze nedavno sa robili uzavery a povcrh na moste. Ale ako uz asi po tretikrat za poslednych 5 rokov ani tentokrat ten prechod neurobili dobre. Neuveritelne. Aj z google maps je vidiet, ze most bol viackrat opravovany - robili aj povrch, aj uzavery, ale furt to je zle. Sice nic katastrofalne, aby si hlavou udrel do strechy auta, ale ani nic pohodlne na pitie kavy. Proste ked to uz cca 3x za poslednych 5 rokov robili, ostava mi rozum nad tym stat.
To iste aj aj na inych prechodoch, uz viackrat opravovanych, jednak komplet asfaltovanych, ale aj drobne prace na uzaveroch a furt bez vysledku, niekedy dokonca horsie. Uvidime, co bude po tomto: viewtopic.php?f=35&t=18223
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 05. Jún 2013 23:09

NDS opravuje prvy z troch mostnych uzaverov. Pocitovo nebol na prejazd extra zly. Premavka je zvedena do jedneho pruhu, ale so 60kou :(
https://www.google.com/maps/preview#!da ... !2e0&fid=5
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 09. Jún 2013 14:15

z ineho diskusneho fora vyberam:
"cize opravu dialnicneho privadzaca budu realizovat Inzinierske stavby, a.s., vysledna cena by mala byt 877 939,87 €"
"este taka zaujimavost, Doprastav, ktory ma realizovat opravu cesty na Sekcove, skoncil v tejto sutazi az 5. (posledny). Hmm a to co sa hovori v PO na hlas, ze suma za opravu cesty na Sekcove je vysoka, nebude az taka nepravda :) "
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 09. Jún 2013 14:25

skanska opravila Luboticku cestu (2+2 v dlzke 1,5km) za 400 000 eur, teraz je suma za rovnako dlhy usek dvojnasobna (aj ked Petrovanska je 3+3).
skanska len frezovala a kladla novy povrch, uvidime, co sa bude robit tu.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 10. Jún 2013 22:00

NDS sa trochu cini, na tomto, takmer 30 rocnom useku, robi zopar oprav:
- uz spominana vymena 3 mostnych uzaverov
- priebezne vymeny povrchov v standarde dlzok a frekvencii, ktore pozname z inych usekov
- komplexna vymena povrchu na privadzaci, na ktory bol prave vybany dodavatel IS KE
- a najnovsie uprava MUK Petrovany (hned prva MUK hned za PO):

http://www.ndsas.sk/aktuality-opravy-po ... 827s45629c

sucastou je aj malovanie mosta na zelene farby - dialnicne farby PO a okolia
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 25. Jún 2013 14:00

Dialnica sa zazelenava, postupne sa maluju vsetky zabradlia na mostoch na zeleno. Mosty cez D ostavaju nenamalovane.
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Tomas PO » 25. Jún 2013 14:02

Tomas PO napísal:V smere KE-PO vymenila NDS prostrednictvom Eurovii tento povrch v pravom jazdnom pase, v dlzke 1,2km: https://maps.google.com/maps?saddr=E50& ... sz=16&z=13
Je to zaujimave, na cca 300 metroch ku koncu useku bol povrch dost rozbity, s viacerymi zaplatami, takze super, ale zbytok sa mi javil uplne v pohode - ciacmenej stale takto (pravy, pomaly pas): https://maps.google.com/maps?saddr=E50& ... 3841984039
Most cez Torysu, hned za malym 'policajnym' odpocivadlom nebol sucastou, povrch sa ukladal len pred a po mostnom uzavere. Pochopitelne, kedze nedavno sa robili uzavery a povcrh na moste. Ale ako uz asi po tretikrat za poslednych 5 rokov ani tentokrat ten prechod neurobili dobre. Neuveritelne. Aj z google maps je vidiet, ze most bol viackrat opravovany - robili aj povrch, aj uzavery, ale furt to je zle. Sice nic katastrofalne, aby si hlavou udrel do strechy auta, ale ani nic pohodlne na pitie kavy. Proste ked to uz cca 3x za poslednych 5 rokov robili, ostava mi rozum nad tym stat.
To iste aj aj na inych prechodoch, uz viackrat opravovanych, jednak komplet asfaltovanych, ale aj drobne prace na uzaveroch a furt bez vysledku, niekedy dokonca horsie. Uvidime, co bude po tomto: viewtopic.php?f=35&t=18223

Situacia ma pokracovanie, druhy z troch opravovanych mostnych uzaverov je tento, opatovne upravovany. V ramci reko sa meni aj povrch na moste, druhykrat za posledne 3 roky: https://maps.google.com/?ll=48.916285,2 ... 3&t=k&z=18
ta neznam ci ne hej
Obrázok používateľa
Tomas PO
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 975
Založený: 03. Okt 2006 23:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Kanky » 03. Júl 2013 09:11

http://www.youtube.com/watch?v=gBV5wCUDtD8

video: Rozhanovce - PO (Obr. mieru)...D1 Budimir - PO juh...prejazd PO smer PP
1:03...MUK Budimir
3:09...oprava mosta ponad Torysu na D1
3:38...MUK PO juh/koniec D pred PO
4:01...krizovatka s I/68...4:31...prakticky dalsia krizovatka s I/68
5:21...krizovatka s NK - buducou I/68
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Zipso » 04. Júl 2013 14:10

Kedze privadzac z PO presiel pod spravu NDS informaciu ohladom rekonstrukcie preposlem sem.

Z dôvodu veľkoplošnej opravy vozovky bude čiastočná uzávierka privádzača D1 v úseku Prešov – križovatka D1 Haniska (výjazd z mesta PO na D1 Prešov – Budimír)
v nasledujúcich termínoch a úsekoch:

1. privádzač D1, smer KE – vonkajší jazdný pruh od 10.00 hod. dňa 08. 07. 2013 do 19.00 hod. dňa 21. 07. 2013,
2. privádzač D1, smer KE – stredný jazdný pruh od 07.00 hod. dňa 22. 07. 2013 do 19.00 hod. dňa 28. 07. 2013,
3. privádzač D1, smer KE – vnútorný jazdný pruh od 07.00 hod. dňa 29. 07. 2013 do 19.00 hod. dňa 11. 08. 2013,
4. privádzač D1, smer PO – vonkajší jazdný pruh od 07.00 hod. dňa 12. 08. 2013 do 19.00 hod. dňa 25. 08. 2013,
5. privádzač D1, smer PO – stredný jazdný pruh od 07.00 hod. dňa 26. 08. 2013 do 19.00 hod. dňa 01. 09. 2013,
6. privádzač D1, smer PO – vnútorný jazdný pruh od 07.00 hod. dňa 02. 09. 2013 do 19.00 hod. dňa 15. 09. 2013.

Sprevádzkované budú vždy 2 jazdné pruhy pre každý jazdný pás na výjazde, resp. vjazde na (z) D1.


Info PZ SR
Zipso
pokročilý diskutujúci
 
Príspevky: 284
Obrázky: 50
Založený: 26. Mar 2007 11:43
Bydlisko: Presov

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod Kanky » 04. Júl 2013 16:26

na tomto privadzaci by bolo mozno na mieste urobit z uzkych 3 pruhov 2 sirsie v oboch smeroch a radsej urobit odbocovacie a pripajacie pruhy...lebo najma ten vonk. pruh pri vjazde do PO je tak uzky, ze kamiony maju problem sa tam napratat
Cestou, necestou...
Obrázok používateľa
Kanky
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 739
Založený: 30. Nov 2011 12:29
Bydlisko: Vychodňar w Krakowie

Re: D1 Prešov juh - Budimír

Odoslaťod i15 » 04. Júl 2013 16:36

nezda sa mi ze by boli pruhy uzke, ale mozno z toho predsa len urobia 2+2, ako v ramci "homogenizacie" v BB
Obrázok používateľa
i15
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 827
Založený: 21. Jan 2007 20:49
Bydlisko: vo výslužbe

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na D1

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: dzowo2 a 13 hostí.