D1 Pozdišovce - štátna hranica SR/UA

Bratislava (Petržalka – križovatka s D2) – Trnava – Trenčín - Žilina – Prešov – Košice – Záhor, štátna hranica SR/Ukrajina

Moderátor: Moderátori

Re: D1 Pozdišovce - štátna hranica SR/UA

Odoslaťod nevo83 » 27. Dec 2017 19:20

aquila ja nehovorim ze nie, tu je skor debata o 1/2p a 1cke... lebo ani jedno ani druhe nic neriesia..
nevo83
diskutujúci

Založený: 22. Mar 2017 19:00

Odoslaťod aquila » 27. Dec 2017 19:24

naopak, jednicky by toto presne poriesila ..
Obrázok používateľa
aquila
administrátor

Obrázky: 464
Založený: 03. Feb 2005 19:08

Odoslaťod daphne » 28. Dec 2017 05:38

jarino, diki za info cize len sa potvrdili moje predpoklady ze z Bidoviec po Michalovce to bude plny profil, super yesss!!! dalej ma uz nezaujima, kedze tu cast dialnice od MI na UA ja a ani vacsina obcanov SR vyuzivat ajtak nebude.. este rychlo vytendrovat aj obchvat kosic olsany-saca a bude to supeeer!!!Ersek sa cini, klobuk dole! a paci sa mi ako aj tvrdo presadzuje plny profil na R4 pri presove a neda sa obalamutit tou drblou smeracko pociatkovou hodnotou za penaze..
daphne
diskutujúci

Založený: 28. Okt 2017 20:45

Odoslaťod Vceliak » 28. Dec 2017 07:07

daphne napísal:paci sa mi ako aj tvrdo presadzuje plny profil

Nechcem Ťa obrať o nadšenie, ale je možné, že plný profil chce tento minister len preto, že je drahší. Čím drahší, tým väčšie provízie -:)
A nezabúdajme na to, že ešte stále hľadajú zámienku, pre ktorú by dotlačili opozíciu k zrušeniu dlhovej brzdy.
PS: Podľa mňa sa diaľnice alebo rýchlostné cesty by mali stavať vždy iba ako štvorprúdové. Inak postačí rekonštrukcia cesty prvej triedy s prípadnými obchvatmi miest a obcí.
Vceliak
diskutujúci

Založený: 20. Okt 2016 12:50

Predchádzajúca

Naspäť na D1

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.