D1 Bratislava Mierová ulica - Senecká cesta

Bratislava (Petržalka – križovatka s D2) – Trnava – Trenčín - Žilina – Prešov – Košice – Záhor, štátna hranica SR/Ukrajina

Moderátor: Moderátori

Re: D1 Bratislava Mierová ulica - Senecká cesta

Odoslaťod Miro » 19. Apr 2022 21:36

Hank napísal:
Prvy portal je pred Zlatymi pieskami, presne tam, kde konci 110.

D1
https://maps.app.goo.gl/SaXWKt7NE8ugZ3FF7


To je zvláštne, že som si ho nikdy nevšimol. Asi na ňom nikdy nesvietila max. rýchlosť, keď som tade išiel. Vždy bola prvá (obvykle 120) až za križovatkou.

Opravte ma niekto, ak sa mýlim.
Miro
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 5
Založený: 12. Jún 2005 19:47

Re: D1 Bratislava Mierová ulica - Senecká cesta

Odoslaťod metelesku.blesku » 19. Apr 2022 23:42

Pacho napísal:Na druhej strane metalublesku, argumentuje , že dialnice v meste sú bez poplatku, /BA, NR, BB/, takze kde je pravda??

D1 v BA vyhodili administratívne z mesta, no spoplatnenie nezaviedli, lebo fyzicky je stále na tom istom mieste, t.j. stále krížom cez mesto. Áno, je to politické rozhodnutie, mali by ju spoplatniť.
Inak ten príklad s Čadcou moc neplatí, lebo tam sú len dve polovičné MÚK a tak prechod z jednej strany mesta na druhý po diaľnici nie je možný. Máš na výber buď výjazd z mesta na diaľnicu smerom OD mesta (či už na ZA alebo na Poľsko), alebo zjazd do mesta.

Miro napísal:Opravte ma niekto, ak sa mýlim.

Občas sa používa/la. Ale naozaj len občas.
To nemôže byť, lebo keď v Mýtnej bola dostatočná premávka, tak ja si myslím, že tá istá frekvencia je aj pri Pincinej.“ tvrdí starostka.
metelesku.blesku
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Založený: 27. Sep 2019 20:44

Re: D1 Bratislava Mierová ulica - Senecká cesta

Odoslaťod Miro » 20. Apr 2022 08:32

Takže ten prvý portál pred Zlatými pieskami zrejme nie je zapojený do líniového riadenia. Veľká škoda.
Miro
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 5
Založený: 12. Jún 2005 19:47

Predchádzajúca

Naspäť na D1

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.