D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala

Bratislava (Petržalka – križovatka s D2) – Trnava – Trenčín - Žilina – Prešov – Košice – Záhor, štátna hranica SR/Ukrajina

Moderátor: Moderátori

Kedy je podľa vás potrebné začať so stavbou tunela Višňové ?

Anketa bola ukončená dňa 11. Jún 2014 13:34

Ihneď - t.j. vyhlásiť tender ešte tento rok
132
92%
Postačí neskôr, do r. 2020
4
3%
V ďalekej budúcnosti, t.j. po r. 2020
1
1%
Nikdy - tento úsek by sa nikdy nemal stavať
7
5%

Celkový počet hlasov : 144

Re: D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala

Odoslaťod pohodak » 12. Júl 2019 14:12

Čumil napísal: Bohuzial, v nasledujucom sutaznom dialogu bude vsetkym jasne, ze stat je tlaceny terminom 2023, takze ocakavam cenu nie prilis nizsiu.

do 2023 to musia dat aj s prstom v nose, ved to su 4 plne stavebne sezony a v (uz prerazenom) tuneli sa da robit s prehladom celorocne...cize cas absolutne nikoho netlaci a priplacat si za "zrychlenu" vystavbu tu absolutne nema ziadne opodstatnenie, jedine ze by si pani chceli zopakovat priplatky za "zrychlenu" vystavbu ako na D3 v podani vahostavu :roll:

Čumil napísal: Rovno dat 100mil naviac sa IMHO jednak nedalo (pravidla EU, ked nic ine), a aj keby sa dalo, bol by to velmi zly precedens.

tu sa neda nic ine iba do bodky suhlasit
Everything that can be counted does not necessarily count; everything that counts cannot necessarily be counted.
pohodak
veterán fóra

Obrázky: 0
Založený: 20. Apr 2006 14:49

Re: D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala

Odoslaťod Čumil » 12. Júl 2019 18:25

pohodak, snad mas pravdu s tym casom. vlastne sam neviem, preco som mal dojem casovej tiesne. ale som si skoro isty, ze som ten dojem ziskal citanim tejto temy :-)
Čumil
zaslúžilý diskutujúci

Založený: 01. Okt 2005 16:41

Predchádzajúca

Naspäť na D1

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.