Regionálne cesty Bratislava vymenia zvodidlá za takmer šesť

re-print článkov týkajúcich sa problematiky diaľnic a rýchlostných komunikácií

Regionálne cesty Bratislava vymenia zvodidlá za takmer šesť

Odoslaťod Andrej » 22. Okt 2013 14:58

Regionálne cesty Bratislava vymenia zvodidlá za takmer šesť miliónov eur
Súťaž vyhrala firma Colas, ponuka druhého uchádzača bola vyššia iba o 106 eur.

BRATISLAVA. Regionálne cesty Bratislava a.s. zaplatia za práce pri zabezpečení komplexného cestného záchytného bezpečnostného systému takmer šesť miliónov eur vrátane dane z pridanej hodnoty.

Trojročnú zákazku na výmenu jednostranných oceľových zvodidiel na cestách II. a III. triedy v Bratislavskom samosprávnom kraji získala firma Colas, s.r.o. Bratislava vo verejnej súťaži s použitím elektronickej aukcie spomedzi dvoch predložených ponúk, predpokladaná cena prác bola okolo 5 miliónov eur bez dane.

Regionálne cesty Bratislava informovali o výsledku tendra vo Vestníku verejného obstarávania. Ponuka druhého uchádzača, firmy Saroute, s.r.o. z Považskej Bystrice, bola o 106 eur vyššia.

Regionálne cesty Bratislava a.s. zabezpečujú správu a údržbu ciest v majetku Bratislavského samosprávneho kraja, ako aj obstarávateľskú činnosť v stavebníctve a uskutočňovanie stavieb. Do Obchodného registra bola spoločnosť zapísaná 1. augusta 2005 a má základné imanie 33,2 tis. eur.

Spoločnosť Colas, s.r.o. bola založená v marci 2004, zabezpečuje vodorovné a zvislé dopravné značenie, ako aj letnú a zimnú údržbu komunikácií, prípravné práce pre stavbu, búracie, sekacie a kopacie práce, inžiniersku činnosť či výsadbu a údržbu zelene. Firma má základné imanie 6,64 tis. eur.

utorok 22. 10. 2013 14:20 | sita

Čítajte viac: http://bratislava.sme.sk/c/6979258/regi ... z2iSWojN5j
Andrej
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 608
Založený: 08. Feb 2005 16:57

Naspäť na 2013

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.