Polsko - Poland

všeobecná diskusia o diaľniciach a RK v EÚ (okrem SR a ČR)

Moderátor: Moderátori

Re: Polsko - Poland

Odoslaťod metelesku.blesku » 23. Nov 2022 12:45

Zase si si našiel slameného panáčika a proti nemu bojuješ. Viac, ako cesta cez Bardejov, či Tatranskú Javorinu by ťa malo zaujímať, že my, Slováci, stojíme X-minút (hodín) na cestách zbytočne len preto, že niekto z niečoho urobil šaškáreň. Nič to nemení na tom, že tunel Višňové stavajú 8 rokov.
A z toho tvojho posledného odkazu som si vzal akurát to, že stojíme v kolónach v Ružomberku, stojíme v kolóne pod Strečnom a rovnako stojíme v kolóne pri KNM a preto neprejdeš danú trasu za 4:30, ale za 5:30 hod.
To nemôže byť, lebo keď v Mýtnej bola dostatočná premávka, tak ja si myslím, že tá istá frekvencia je aj pri Pincinej.“ tvrdí starostka.
metelesku.blesku
veterán fóra

Založený: 27. Sep 2019 20:44

Odoslaťod devil » 23. Nov 2022 13:43

zase riesis svoj lokalny problem. bola sprava ze v polsku dokoncili usek ktory pomoze trochu aj vychodu. preco by sme sa o tom nebavili ? lebo u vas sa niekedy stoji v kolone ? :roll:

aj keby nestojíte v kolónach v Ružomberku, nestojíte v kolóne pod Strečnom a rovnako nestojíte v kolóne pri KNM danu trasu za 4:30 neprejdete. mozno po buducej dialnici vratane D3. ale stale to bude blizsie naokolo cca. 60 km. to sa proste neoplati.
a kedze starostka v okoli dediny nevidela ziadne stavebne stroje pytala sa NDS co sa deje...
Obrázok používateľa
devil
veterán fóra

Obrázky: 134
Založený: 04. Feb 2005 07:32

Odoslaťod 110mat110 » 25. Nov 2022 16:10

Jazdim pravidelne Kosice-Ostrava. Cez Ruzomberok v noci kludnym tempom za 4h, cez den okolo 5h. Raz som to skusil zo Starej Lubovne po I/68 a I/75 na A4 a poliaci tam mali o mnoho horsiu situaciu ako my na kysuciach. Zo Saczu do Brezska mi to trvalo viac ako 2h. Cize naokolo blizsie sa uplne nepodarilo
110mat110
pokročilý diskutujúci

Založený: 30. Júl 2019 12:56

Predchádzajúca

Naspäť na Diaľnice a RK v EÚ

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.