VIAFLEX, s.r.o., Skalica

sekcia venovaná stavebným a projekčným firmám ako aj mechanizmom a technike využívanej pri stavbách, respektíve údržbe diaľničnej a cestnej siete.

Moderátor: Moderátori

VIAFLEX, s.r.o., Skalica

Odoslaťod Dialniciar » 21. Apr 2009 20:44

VIA FLEX :arrow:

http://www.viaflex.sk/

Spoločnosť VIA FLEX s.r.o. bola založená v roku 2008 v Skalici. Vzhľadom na dlhodobé skúsenosti našich vedúcich pracovníkov pri výstavbe, údržbe a správe stavebných objektov prevažne z oblasti inžinierskeho staviteľstva sme za priestor pre naše profesionálne aktivity zvolili špeciálne stavebné práce. V tejto oblasti sme pripravení sa venovať opravám a rekonštrukciám stavebných konštrukcií, prevažne v rámci inžinierskych stavieb ako vozoviek, mostov, vodohospodárskych objektov ale aj občianskych a pamiatkových objektov. Našim cieľom je dopĺňať ponuku veľkých stavebných spoločností a aj samostatne realizovať technicky technologicky náročné práce v oblasti modifikovaných asfaltových materiálov, diamantového rezania a vŕtania, injektážnych prác, sanácií betónových a železobetónových konštrukcií a zosilňovania stavebných konštrukcií.

Pre realizáciu prác máme k dispozícii cca 10-15 spolupracovníkov a potrebné strojné zariadenia a dopravné prostriedky. Naši pracovníci sú odborne vzdelávaní a pravidelne preškolovaní jednak dodavateľmi strojných zariadení a materiálov pre zabezpečenie čo najvyššej kvality diela ako aj v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany.

Pri realizácii prác spolupracujeme s poprednými európskymi dodávateľmi strojných zariadení a stavebnej chémie a pre zabezpečenie vysokej kvality odovzdávaných prác zavádzame a aplikujeme systém riadenia kvality ISO 9001.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 20:16

Odoslaťod Dialniciar » 10. Aug 2009 18:20

Stránka sa postupne aktualizuje a dopĺňa sa aj fotodokumentačný materiál. ... Spoločnosť je relatívne nová, avšak jej činnosť kopíruje zamerania z konkurenčnej firmy Rekma.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 20:16

Odoslaťod Dialniciar » 14. Jan 2010 20:16

Práce z diaľničnej siete na Slovensku:

Sanácia zvodidla New Jersey D1 TN :arrow:

http://www.viaflex.sk/o_nas/fotogaleria ... d1_tn.aspx

Sanácia pilierov a úložných prahov, diaľnica D 2, estakáda Sekule (09/2009) :arrow:

http://www.viaflex.sk/o_nas/fotogaleria ... ekule.aspx
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 20:16


Naspäť na Stavebné a projektové firmy + Stavebné a údržbové stroje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.