Najstarsi "cestny" tunel v SR

sekcia venovaná tunelom a príslušným stavbám

Moderátor: Moderátori

Odoslaťod Thomas » 31. Mar 2008 10:36

Andrej napísal:
Peter Olejár napísal:tak ono slovensko zo svojimi vyse 3000 km trati patri k statom kde hustota zeleznicnej siete je pomerne vysoka :D

Ale ak by sme ratali len dnes vyuzivane trate, to cislo by bolo o dost mensie. Na rozdiel od CR, kde je stale hustota zel. siete na obyvatela jedna z najvyssich na svete :)


I v ČR jsou regionální rozdíly - hustě pokrytý sever Čech, slabě jih. Směrováníé tratí v severních Čechách není vůbec dobré, je tam navíc strašná spousta lokálek, které tak do 10 let zavřou :-). Takže hustota podle mě do 10 let výrazně klesne. :) Podboně je na tom Maďarko a Polsko - rovinaté krajiny, kde došlo nejprve k mohutné výstavbě lokálek a v poslední době k mohuntému rušení :-)
Thomas
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 27
Založený: 20. Dec 2007 19:42
Bydlisko: Brno

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 10:52

fh napísal:Skutočnesi pekne hráte do nôty :lol: , skoro ako Dialničiar s Eminemom 8) .


Mne je uplne jedno kto tu ma aky nazor na konkretnu stavbu, tento tunel nie je uz bezpecny a jednoducho je dost mozne ze sa zatvori. Potom sa bez kludne stazovat aj za dialniciarom.
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 11:09

Peter Olejár napísal:
fh napísal:Skutočnesi pekne hráte do nôty :lol: , skoro ako Dialničiar s Eminemom 8) .


Mne je uplne jedno kto tu ma aky nazor na konkretnu stavbu, tento tunel nie je uz bezpecny a jednoducho je dost mozne ze sa zatvori. Potom sa bez kludne stazovat aj za dialniciarom.


No keď to vravíš ty :lol: , potom bude márne aj za Dialničiarom bežať sa sťažovať :lol: , veď sa tu krásne zhodnete :lol: . Apropos stále si mi neodpovedal na moju otázku, len obecné rečičky, nejaký "sa" či čo rozhodne. Bol si tam niekedy? Alebo čerpáš len zo zvodiek?
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 11:11

fh napísal:No keď to vravíš ty :lol: , potom bude márne aj za Dialničiarom bežať sa sťažovať :lol: , veď sa tu krásne zhodnete :lol: . Apropos stále si mi neodpovedal na moju otázku, len obecné rečičky, nejaký "sa" či čo rozhodne. Bol si tam niekedy? Alebo čerpáš len zo zvodiek?


fh: mas so mnou osobny problem? ak ano, ries ho cez spravy mimo fora. Nenecham sa tu zapliest do nejakych intrig. Nie su to obecne recicky, predstav si ze moj znamy o tom rozhoduje. :D
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 11:16

Peter Olejár napísal:
fh napísal:No keď to vravíš ty :lol: , potom bude márne aj za Dialničiarom bežať sa sťažovať :lol: , veď sa tu krásne zhodnete :lol: . Apropos stále si mi neodpovedal na moju otázku, len obecné rečičky, nejaký "sa" či čo rozhodne. Bol si tam niekedy? Alebo čerpáš len zo zvodiek?


fh: mas so mnou osobny problem? ak ano, ries ho cez spravy mimo fora. Nenecham sa tu zapliest do nejakych intrig. Nie su to obecne recicky, predstav si ze moj znamy o tom rozhoduje. :D


Ja diskutujem verejne nie cez IS. Zvykni si na to, ak sa ti nepáči, že si na verejnom fóre, nediskutuj. Aj ja mám známeho aj ten rozhoduje :lol: . Tak čo to sem nenapíšeš hneď keď sa pýtam? Hľadáš všade osobné útoky aj keď nie sú, aj tým mi niekoho pripomínaš :lol: .
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 11:18

fh napísal:Ja diskutujem verejne nie cez IS. Zvykni si na to, ak sa ti nepáči, že si na verejnom fóre, nediskutuj. Aj ja mám známeho aj ten rozhoduje :lol: . Tak čo to sem nenapíšeš hneď keď sa pýtam? Hľadáš všade osobné útoky aj keď nie sú, aj tým mi niekoho pripomínaš :lol: .


a ty mne vies koho pripominas? toho co cely zivot hladal ale stale nenasiel (vieme ako to konci) :D .. ty si asi okolo slusnosti neisiel tak si zvykni ze ja som slusny clovek :D .. diskutovat budem, hadam sa mi nechces vyhrazat ze tu nemozem byt? .. niekto tu ma komplex z policie
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 11:19

Peter Olejár napísal:ries si komplexy inde a nie na mne lebo to budem riesit cez administratora fora


Napísal som ti to jasne: nie cez IS :!: :!: :!:

A teraz k tunelu. U nás niekomu vadí, keď niečo funguje bez pečiatky,tak sa to radšej zruší. Všeobecné reči, že to ohrozuje bezpečnosť nie sú dôveryhodné.
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 11:22

fh napísal:
Peter Olejár napísal:ries si komplexy inde a nie na mne lebo to budem riesit cez administratora fora


Napísal som ti to jasne: nie cez IS :!: :!: :!:

A teraz k tunelu. U nás niekomu vadí, keď niečo funguje bez pečiatky,tak sa to radšej zruší. Všeobecné reči, že to ohrozuje bezpečnosť nie sú dôveryhodné.


a ty si chory clovek alebo co? ja som ti napisal cez spravu ze ak budes na mna dalej utocit, posuniem to vyssie, co na mna utocis ze som policajt a ze som kratucko na tomto fore tak ty si mozes vyskakovat? ja tu tiez nemusim byt takychto ignorantov ako ty ja denne vidim .. mozte to kludne zmazat je to invektiva ale niekedy sa inak neda .. ten tunel ma narusenu statiku az ta to zasype potom pride tvoj znamy k nam a povie ze vseobecne recicky boli vynechane ale skoda reci

jo a ja ti jasne pisem: staraj sa o seba a neplet ma sa sem s nejakym dialniciarom .. nemam na neho ani vedomosti ani nic ine :!:
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 11:27

Tak nech sa zverejní expertíza tunela , alebo daj link. Strácaš nervy nie si na policajnej stanici, tak sa tu nerozdrapuj keď tu človek nestojí pred tebou v pozore. Moje zdravie je v poriadku, ďakujem za opýtanie :wink: staraj sa ty len o to svoje. A vydrž trochu, že sa tu s tebou nesúhlasí, nemusíš hneď mávať obuškom :lol: .
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 11:57

No vidím, že som sa odpovede nedočkal, snáď neskôr..., ináč Peter Olejár, keď sa tu na tomto fóre Dialničiar s niekym nepohodol, tak sa sypali na dotyčného sprosté nadávky na kronike, tak som tam len zo zvedavosti nazrel a ľaľaho, už tam po našom spore niekto na mňa sprosto nadáva. Presne hneď nato ako sme mu dvaja skončili. Že ti nie je hanba. Ešte napíš, že s tým nič nemáš a smiechu sa nezdržím.
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 12:55

fh napísal:Tak nech sa zverejní expertíza tunela , alebo daj link. Strácaš nervy nie si na policajnej stanici, tak sa tu nerozdrapuj keď tu človek nestojí pred tebou v pozore. Moje zdravie je v poriadku, ďakujem za opýtanie :wink: staraj sa ty len o to svoje. A vydrž trochu, že sa tu s tebou nesúhlasí, nemusíš hneď mávať obuškom :lol: .


to je pravda nie som na policajnej stanici a ty aj keby si na ministerstve vnutra sedel, nazor poviem lebo uz nie sme v casoch totality :D
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 12:56

fh napísal:No vidím, že som sa odpovede nedočkal, snáď neskôr..., ináč Peter Olejár, keď sa tu na tomto fóre Dialničiar s niekym nepohodol, tak sa sypali na dotyčného sprosté nadávky na kronike, tak som tam len zo zvedavosti nazrel a ľaľaho, už tam po našom spore niekto na mňa sprosto nadáva. Presne hneď nato ako sme mu dvaja skončili. Že ti nie je hanba. Ešte napíš, že s tým nič nemáš a smiechu sa nezdržím.


no za prve neviem o aku kroniku ti ide a za druheja sa tiez na tebe krasne smejem :D mne hanba nie je, branim bezpecnost tejto krajiny a na rozdiel inych sa nad druhymi nepovysujem
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 13:13

fh: odpoved ti dam az mi polozis jasnu otazku bez akychkolvek naraziek, invektiv a tvojich nazorov na mna .. inak ti co vedia citat odpoved uz nasli :D .. navrh na uzatvorenie lezi na VUC
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod Thomas » 31. Mar 2008 13:26

Je skutečně tato přestřelka nutná ????
Thomas
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 27
Založený: 20. Dec 2007 19:42
Bydlisko: Brno

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 13:42

Thomas napísal:Je skutečně tato přestřelka nutná ????


Chceš poznať pravého Petra Olejára? :arrow: http://www.kronika.sk/citaj.phtml?id=dialnice
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 13:44

fh napísal:
Thomas napísal:Je skutečně tato přestřelka nutná ????


Chceš poznať pravého Petra Olejára? :arrow: http://www.kronika.sk/citaj.phtml?id=dialnice


fh vies o tom ze ohovaranie je nepekny cin? aky mas komplex? vsak si ma nevsimaj ked mas problemy s policiou :D
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 31. Mar 2008 13:51

Peter Olejár napísal:
fh napísal:
Thomas napísal:Je skutečně tato přestřelka nutná ????


Chceš poznať pravého Petra Olejára? :arrow: http://www.kronika.sk/citaj.phtml?id=dialnice


fh vies o tom ze ohovaranie je nepekny cin? aky mas komplex? vsak si ma nevsimaj ked mas problemy s policiou :D


Mne je jedno aké máš povolanie, viem len, že si klamár, manipulátor, poprípade niečo horšie a patríš do skupiny Diaľničiar & a jeho banda :lol: prezradil si sa a teraz zúriš :wink: Píšem to aj tu aby ti to konečne došlo, už na teba nereagujem, po čase sa tu vzduch vyčistí aj po tebe :lol: .
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 31. Mar 2008 13:53

fh napísal:Mne je jedno aké máš povolanie, viem len, že si klamár, manipulátor, poprípade niečo horšie a patríš do skupiny Diaľničiar & a jeho banda :lol: prezradil si sa a teraz zúriš :wink: Píšem to aj tu aby ti to konečne došlo, už na teba nereagujem, po čase sa tu vzduch vyčistí aj po tebe :lol: .


toto co tu robis je ohovaranie no ale budis .. pokial viem tak v D1 ba tt 3+3 pruhy si napisal ze si skoncil so mnou a stale nie a nie tak spravit, a ta posledna veta: to je vyhrazka? .. uz som napisal administratorovi tohoto fora lebo co je moc je moc :roll:
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod fh » 01. Apr 2008 09:21

Takže keď to zhrniem, tem tunel bol železničný, ale už nie je a slúži ako cestný. Spravuje ho obec. A nejaký kompetentný orgán ho chce zrušiť, je to informácia od nejakého iného známeho orgána. No uvidíme, asi nám tu vládnu orgány :roll: . Skôr by ma zaujímalo, aké konkrétne riziká tam sú, či to ide opraviť, koľko by to stálo a kde nato vziať.
fh
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 12
Založený: 06. Máj 2005 11:19

Odoslaťod Peter Olejár » 01. Apr 2008 11:08

fh napísal:Takže keď to zhrniem, tem tunel bol železničný, ale už nie je a slúži ako cestný. Spravuje ho obec. A nejaký kompetentný orgán ho chce zrušiť, je to informácia od nejakého iného známeho orgána. No uvidíme, asi nám tu vládnu orgány :roll: . Skôr by ma zaujímalo, aké konkrétne riziká tam sú, či to ide opraviť, koľko by to stálo a kde nato vziať.


no to je konecne rozumna rec :D .. neviem presne kto ho spravuje, ale nie je v majetku obce ale VUC .. je tam porusena stavba, do ktorej sa dostala voda a pri kazdom dazdi tadial vznikaju dalsie poruchy, cim sa narusila statika a hrozi ciastocne zosunutie .. opravit to urcite ide ale dovodom je ze na to nie su financie :roll: .. inac ked ta to velmi zaujima tak kompetentny organ to uzatvorit nechce ale umiestni sa tam znacka a upozornenie nieco v zmysle "prejst na vlastnu zodpovednost" .. a vies ono bez organou a uradov by si mal anarchiu a to ja obzvlast nie som zastancom prebujnelej statnej spravy :D .. tak pekny den :D
fh gratulujem
Peter Olejár
zaslúžilý diskutujúci
 
Príspevky: 896
Obrázky: 22
Založený: 05. Mar 2008 13:02

Odoslaťod stanog » 31. Jan 2009 16:34

Ako to teda dopadlo viete niekto? Funguje ten tunel dodnes alebo ho zavreli či rekonštruujú?
stanog
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 46
Založený: 29. Jan 2008 12:05
Bydlisko: Do Senca to mám na skok ale do/z Bratislavy často aj hodiny...

Predchádzajúca

Naspäť na Tunely

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.