Stránka 1 z 1

Mapy SR - dialnice, cesty I. a II. triedy, "E", &q

OdoslaťOdoslané: 21. Mar 2006 09:00
od Adaios
Diaľnice, cesty pre motorové vozidlá a cesty I. a II. triedy v SR :arrow:

http://www.ssc.sk/custom/doc/D_R_Cesty.jpg

Trasy medzinárodných cestných ťahov “E” a “TEM” :arrow:

http://www.ssc.sk/custom/doc/E_TEM.jpg

Multimodálne koridory „TEN-T“ a koridory doplnkovej siete „TEN-T“ :arrow:

http://www.ssc.sk/custom/doc/TEN-T.jpg

OdoslaťOdoslané: 01. Jún 2006 22:13
od mapman
Kvalitný a obrovsky obsiahly a k tomu voľne prístupný mapový portál je k dispozícii na www.geoportal.sk, podlieha ale prísnemu režimu, ktorý zakazuje akékoľvek kopírovanie pre vlastnú aj nekomerčnú potrebu ;) No ale pokial chcete obzrieť nejakú lokalitu do detailov, nie je asi na netu nič lepšie.

OdoslaťOdoslané: 26. Sep 2006 20:48
od mapman
Neexistuje na Slovensku nejaký portál kde by boli ortofotomapy? Okrem maps.google.com som nič nenašiel... Pýtam sa lebo v ČR poznám také stránky najmenej tri a na Slovensku mi to v určitých chviľach chýba...

Ono vobec keď si prejdete mapy.seznam.cz a supermapy.centrum.cz tak mám pocit že na SK nič obdobné s takou kvalitou nie je (ortofoto na seznam.cz a podrobné kvalitné mapy na centrum.cz).

OdoslaťOdoslané: 26. Sep 2006 20:52
od Dialniciar
mapman napísal:Neexistuje na Slovensku nejaký portál kde by boli ortofotomapy? Okrem maps.google.com som nič nenašiel... Pýtam sa lebo v ČR poznám také stránky najmenej tri a na Slovensku mi to v určitých chviľach chýba...

Ono vobec keď si prejdete mapy.seznam.cz a supermapy.centrum.cz tak mám pocit že na SK nič obdobné s takou kvalitou nie je (ortofoto na seznam.cz a podrobné kvalitné mapy na centrum.cz).


Niečo veľmi málo :cry: je aj tu: http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=614 :P

OdoslaťOdoslané: 26. Sep 2006 21:20
od mapman
Hmmm tak ten odkaz na Košice nefunguje :( a tie ostatné poznám... Je to škoda, lebo určite existujú viď http://www.geodis.cz/www/www_data/index_s.php - len aby toho niekto využil... A pre webový portál to predsa musí byť jedine prínos alebo?

OdoslaťOdoslané: 28. Jan 2007 16:53
od Jurislav
Vedel by mi niekto povedať, či mapa D a RC na highways.sk zobrazuje už definitívne trasy plánovaných D a RC alebo len najpravdepodobnejšie? Konkrétne R3 od ZV severnejšie a D1 PB a niektoré ďalšie.

OdoslaťOdoslané: 28. Jan 2007 19:01
od Honda
Jurislav napísal:Vedel by mi niekto povedať, či mapa D a RC na highways.sk zobrazuje už definitívne trasy plánovaných D a RC alebo len najpravdepodobnejšie? Konkrétne R3 od ZV severnejšie a D1 PB a niektoré ďalšie.


Sú to aktuálne trasovania. Na dnes definitívne, zmeniť sa ale možu.