Stránka 1 z 1

Natankuj - portál slovenských čerpacích staníc

OdoslaťOdoslané: 11. Okt 2005 16:50
od Caesar
Na tejto stránke nájdete prehľad cien motorových palív ponúkaných na celom území Slovenska. Stačí si vo vyhľadávači NATANKUJ.SK alebo na mapke Slovenska vľavo vybrať lokalitu (kraj, okres, mesto, obec) a druh pohonných hmôt a dozviete sa, kde môžete natankovať najlacnejšie. Okrem cien sa na NATANKUJ.SK dozviete aj to, aké služby, prípadne akcie ponúkajú jednotlivé čerpacie stanice. Stačí si kliknúť na jednotlivé čerpacie stanice.

Viac info na: www.natankuj.sk

OdoslaťOdoslané: 31. Dec 2005 19:11
od Adaios
Toto je dobra stranka pre slovenskych vodicov-motoristov, len keby sa castejsie doplnali info, lebo je tam vela starsich datumov a ceny sa niekedy menia castejsie.

Ale inak OK. :wink:

OdoslaťOdoslané: 07. Máj 2006 19:22
od Natankuj
Adaios, ďakujem za uznanie, ale to vieš, plniť dennodenne databázu s viac ako 850-timi čerpacími stanicami sa bez pomoci sietí čerpacích staníc nedá. A oni pomôcť nechcú (a ja ich aj chápem). ... vlastne dá, ale to by chcelo veľa peňazí, ktoré nie sú ... Ale musím povedať, že 95 percent zobrazených informácií by malo byť aktuálnych (aj keď je tam starší dátum) ... a keď niektoré nie sú, nezostáva nám nič iné, len sa spoliehať na návštevníkov Natankuj.

OdoslaťOdoslané: 08. Máj 2006 17:53
od Dialniciar
Natankuj napísal:Adaios, ďakujem za uznanie, ale to vieš, plniť dennodenne databázu s viac ako 850-timi čerpacími stanicami sa bez pomoci sietí čerpacích staníc nedá. A oni pomôcť nechcú (a ja ich aj chápem). ... vlastne dá, ale to by chcelo veľa peňazí, ktoré nie sú ... Ale musím povedať, že 95 percent zobrazených informácií by malo byť aktuálnych (aj keď je tam starší dátum) ... a keď niektoré nie sú, nezostáva nám nič iné, len sa spoliehať na návštevníkov Natankuj.


Ja som ani nevedel o takejto stránke. :shock: :o

850 ČSPH, to je celkom dosť. Máme cca. 18 000 km ciest a diaľnic, takže priemerne je to 1 ČSPH na 21 km cestnej siete. Ale v niektorých regiónoch nie je aj 50 km, ... kým niekde je ich na 50 km aj 20.

Čo sa cien týka, tak hold, bude stúpať, to pomôže aspoň trochu tomu, že nebude tak veľa áut na cestách. Ale kamióny a dodávky budú, tie si to zohľadnia na cenách prepravy.

Ale že najlacnejší benzín bude práve v tej Senici, to je sila a že tam Slovnaft a OMV majú ten benzín drahší, to je tiež sila.

Natankuj, máš dobrú stránku. :lol:

OdoslaťOdoslané: 31. Aug 2006 13:46
od Dialniciar
Konkurencia tejto stránky je tu:

http://www.tankovanie.sk/

OdoslaťOdoslané: 12. Sep 2006 16:25
od Pacho
neviem ci to celkom tu patri ale na natankuj ma zaujal tento link http://www.natankuj.sk/?submenu=doprava&kamera=lamacska
mozna niekoho zaujme

OdoslaťOdoslané: 12. Sep 2006 16:33
od Koksolam
Pacho napísal:neviem ci to celkom tu patri ale na natankuj ma zaujal tento link http://www.natankuj.sk/?submenu=doprava&kamera=lamacska
mozna niekoho zaujme


Super link 8) odporucam video 256kbit/s, vyzera to ako keby clovek pozeral z okna svojho bytu :wink:

OdoslaťOdoslané: 21. Feb 2007 12:32
od Dialniciar
Slovnaft zrušil tretinu púmp :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=6147