Oblasť Žiliny, Bytče a Kysuckého Nového Mesta

sekcia venovaná cestnej sieti

Moderátor: Moderátori

Privádzače

Odoslaťod Jozef » 19. Mar 2006 15:34

Ludo napísal:Postreh k dopravnej situácii v Žiline v jeden bežný pracovný deň.

http://www.zilinskyvecernik.sk/archiv/2006/zv_8/str_8.html#8/4


Dopravnú situáciu v meste netreba dramatizovať, ale ani zjednodušovať. Pani redaktorka z Večerníka sa previezla mestom a mala z toho námet na článok.
Tu treba však pripomenúť, že na Rajeckej ceste buduje Doprastav, a.s. diaľničný privádzač Žilina – Lietavská Lúčka za plnej premávky. Privádzač sa nachádza v intraviláne mesta a zároveň slúži aj ako výpadovka do Rajca a Prievidze. Jestvujúca cesta v intraviláne sa rozširuje na štvorpúdovú, paralelne s ňou vedie železnica do Rajca, pripájajú sa tam mnohé miestne komunikácie, buduje sa tam mimoúrovňové križovanie, a to všetko za plnej premávky. Čoskoro sa budú budovať naraz dva privádzače do Žiliny, jeden už spomínaný a druhý v smere od Bratislavy z diaľnice D3 Žilina – Strážov. Okrem iného sa ešte buduje aj diaľnica D3 na exponovanom úseku pri Hričovskej vodnej nádrži tesne pred Žilinou. Neskoršie sa plánuje počas výstavby privádzača Žilina – Strážov cestu I/18 do Žiliny zjednosmerniť. O tom, že výstavba komunikácií bude spôsobovať ťažkosti vodičom pri prejazde cez Žilinu, boli už občania niekoľkokrát informovaní. Ako som už napísal situáciu nedramatizujem ani nezjednodušujem.

Škoda, že pani redaktorka, ktorá so svojim auto potom prebehla za pár minút po novom štvorprúdovom privádzači Budatín – Brodno si už nespomenula, že len nedávno aj tu za ťažkých prevádzkových podmienok budovala spoločnosť Váhostav – Sk takýto privádzač. Dnes to už pokladá za samozrejmosť.
Jozef
diskutujúci
 
Príspevky: 181
Obrázky: 609
Založený: 12. Nov 2005 18:51
Bydlisko: Žilina

Re: Privádzače

Odoslaťod Ludo » 19. Mar 2006 19:59

Jozef napísal:Škoda, že pani redaktorka, ktorá so svojim auto potom prebehla za pár minút po novom štvorprúdovom privádzači Budatín – Brodno si už nespomenula, že len nedávno aj tu za ťažkých prevádzkových podmienok budovala spoločnosť Váhostav – Sk takýto privádzač. Dnes to už pokladá za samozrejmosť.

Škoda, že privádzač nie je štvorprúdový práve v najexponovanejšom mieste - križovatka na Námestí Hrdinov v Budatíne kvôli domčeku uprostred cesty (poznáte to slovenské príslovie o najslabšom ohnivku v reťazi :lol: ). Ale oproti sa už rysuje za niekoľko desiatok miliónov (predbežne dvadsaťosem) najväčší "Hurban na koni".
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

Re: Privádzače

Odoslaťod Adaios » 19. Mar 2006 20:01

Ludo napísal:
Jozef napísal:Škoda, že pani redaktorka, ktorá so svojim auto potom prebehla za pár minút po novom štvorprúdovom privádzači Budatín – Brodno si už nespomenula, že len nedávno aj tu za ťažkých prevádzkových podmienok budovala spoločnosť Váhostav – Sk takýto privádzač. Dnes to už pokladá za samozrejmosť.

Škoda, že privádzač nie je štvorprúdový práve v najexponovanejšom mieste - križovatka na Námestí Hrdinov v Budatíne kvôli domčeku uprostred cesty (poznáte to slovenské príslovie o najslabšom ohnivku v reťazi :lol: ). Ale oproti sa už rysuje za niekoľko desiatok miliónov (predbežne dvadsaťosem) najväčší "Hurban na koni".


A ktora socha bude stat viac ako 50 mil. SKK :?:

Aj taka sa stavia - nie je to tato :?:
Adaios
Adaios
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 291
Založený: 05. Okt 2005 20:36

Pre J.

Odoslaťod Ludo » 19. Mar 2006 20:04

Inak všetko najlepšie k meninám Jozef.
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

Diaľničný privádzač Budatín - Brodno

Odoslaťod Jozef » 20. Mar 2006 17:09

Ďakujem za blahoželanie.

Ja som síce písal, že pani redaktorka prebehla za pár minút po novom privádzači v smere Budatín – Brodno a neviem o tom, žeby tam bolo niečo v tom smere zúžené.
Samozrejme, že tebe nešlo len o ten privádzač, ktorý tam za sťažených podmienok pred pár rokmi vybudoval Váhostav – Sk, a.s. ale o to, aby si tam mohol vsunúť vetičku, že sa tam stavia monument prvému predsedovi SNR J.M.Hurbanovi, ktorý v tých miestach v rokoch 1848/49 bojoval. Ja to plne chápem, lebo slobodné národy si stihli postaviť sochy a vážiť si svojich ľudí už pred 100, 200 a viac storočiami a Slováci majú ešte čo dobiehať.

Ale vráťme sa k tomu privádzaču. Opäť si napísal zavádzajúcu informáciu, že „Škoda, že privádzač nie je štvorprúdový práve v najexponovanejšom mieste - križovatka na Námestí Hrdinov v Budatíne kvôli domčeku uprostred cesty...“ Určite nijaký „domček uprostred cesty“ tam nestojí. Kto nepozná pomery tak by si to veľmi zle predstavil. Nie je celkom pravdou, že „že privádzač nie je štvorprúdový práve v najexponovanejšom mieste ...“ Je tam síce na okraji ten nešťastný dom, ale okolo môžu v jednom smere prechádzať dve autá naraz aj chodci na zúženom chodníku.

Oficiálna správa je nasledovná:
Dôležitý dopravný uzol v Žiline-Budatíne nebol dokončený podľa plánu. V investícii, ktorá si za štyri roky vyžiadala už 430 miliónov korún, zostal stáť v ceste starý rodinný dom. Po troch mesiacoch po odovzdaní je stavba ako investičný celok uzavretá, na dodatočný návrat k pôvodným projektom sa už nedajú pravdepodobne získať peniaze. Aby nedošlo k porušeniu práv jeho vlastníkov domu, museli ho stavbári obísť. Dvojprúdová cestná komunikácia, privádzač od Brodna, sa tak v úseku pred domom čiastočne zužuje. Rodinný dom prekáža aj na dobudovanie podchodu pre vozičkárov. V dĺžke 30 metrov zabezpečuje podchod pohodlný presun z jednej strany frekventovanej štvorprúdovky na druhú, ale pri vyústení nebola dostavaná rampa pre vozičkárov. Dvojtretinoví vlastníci rodinného domu, dvaja súrodenci žijúci mimo Žiliny, boli neoblomní. Odmietali ho predať investorovi za ponúkaných 1,3 milióna korún. Chceli zaň až 3,5 milióna a dva dvojizbové byty. Ich nároky postupne narástli do takej miery, že ich už Slovenská správa ciest nedokázala akceptovať. V snahe dokončiť stavbu podľa plánu bol požiadaný žilinský stavebný úrad, aby ich vyvlastnil.
Jozef
diskutujúci
 
Príspevky: 181
Obrázky: 609
Založený: 12. Nov 2005 18:51
Bydlisko: Žilina

Odoslaťod Adaios » 22. Mar 2006 16:41

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3223

A mna zaujima ci to niekto sledoval a ci to tak je :?:

Ale vysledkom je aj tak priblizne toto - primator nepoznal presne cislo alebo si ho pomylil s inym cislom atd. - to sa tazko hodnoti ci to povedal zamerne - preco by to robil :?:
Adaios
Adaios
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 291
Založený: 05. Okt 2005 20:36

Začali stavebné práce na diaľ. privádzači Žilina - Strážov

Odoslaťod Jozef » 22. Mar 2006 18:25

V pondelok 20. marca 2006 začali stavebné práce na diaľničnom privádzači Žilina - Strážov.

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3233
Jozef
diskutujúci
 
Príspevky: 181
Obrázky: 609
Založený: 12. Nov 2005 18:51
Bydlisko: Žilina

Odoslaťod Adaios » 23. Mar 2006 10:41

OTRASNÁ križovatka! Stále svieti červená! Zilina :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3237
Adaios
Adaios
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 291
Založený: 05. Okt 2005 20:36

Odoslaťod Adaios » 25. Mar 2006 13:03

Do sekcie Monitoring tlace Milos a Ludo pridali vela clankov o cestnych a dialnicnych potrebach a suvislostiach v Ziline a v jej okoli. :arrow:

Kia núti aj riadiť dopravu na cestách - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3249

Dopravný lievik pribudne aj v Žiline - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3250

Obce pri fabrike Kia použijú peniaze najmä na cesty - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3251

Slovenský a americký účet za investíciu Kie - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3252

Malchárek bude rokovať s partnermi automobilky Kia - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3253

Žilina zažíva prudký bytový rozvoj - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3254

Kia o pár týždňov začne vyrábať - http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3255
Adaios
Adaios
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 291
Založený: 05. Okt 2005 20:36

Privádzač Žilina - Strážov

Odoslaťod Jozef » 08. Apr 2006 20:03

Do sub-galérie Mapy a schémy som umiestnil schému križovatky Priemyselná aj s priľahlou Oceliarskou ulicou (vľavo) na diaľničnom privádzači Žilina - Strážov. Táto križovatka leží na silne zaťaženom úseku diaľničného privádzača z Bratislavy, z ktorej sa odbočuje do západnej časti mesta k DPMŽ, mestskej časti Závodie, Bánová, k sídlisku Hájik a k budúcemu sídlisku Pod Hradiskom. Okrem tohtu tu premáva aj MHD. Táto dôležitá križovatka na tomto silno zaťaženom úseku z Bratislavy do Žiliny mala byť riešená mimoúrovňovo, lebo to bude miesto častých dopravných nehôd.

http://www.dialnice.info/album_page.php?pic_id=1103
Jozef
diskutujúci
 
Príspevky: 181
Obrázky: 609
Založený: 12. Nov 2005 18:51
Bydlisko: Žilina

Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Ludo » 09. Apr 2006 10:48

Mimoúrovňové riešenie križovatky by bolo určite najlepšie z hľadiska bezpečnoti a plynulosti dopravy, ale keďže sa šetrí, kde sa dá, stačilo by urobiť poriadnu úrovňovú križovatku. Ale to čo je na obrázku, sa zaradilo do kategórie paškvil.
Dôvody:
1.) chýba odbočný pruh od Strážova do Priemyselnej ul.
2.) odbočné pruhy v Priemyselnej ul. a v Kragujevskej ul. od estakády sú krátke
3.) je úplne odignorované plánované predĺženie Priemyselnej ulice severným smerom popri Rajčianke až k Bratislavskej ceste, ktoré je aj zakreslené v územnom pláne
4.) riešenie pripojenia Priemyselnej ulice na privádzač je celkovo minimalistické, t.j.malé polomery oblúkov, jeden miniostrovček, už spomenutý kratučký odbočný pruh.

Kde sa v Žiline berú projektanti týchto "zázrakov" ? To by ma zaujímalo. Zdá sa, že nepoznajú, čo to je radiaci a odbočný pruh, lebo to nie je prvá a asi bohužiaľ ani posledná takto nedoriešená križovatka.
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

križovatka Priemyselná

Odoslaťod fred » 09. Apr 2006 10:58

Je pravda, ze krizovatka sa nachadza na mieste, kde nieje moc miesta na roztahovanie sa, ale jedna sa o exponovanu krizovatku. Pripomina mi tu pod Vlcincami, pokym nebola prebudovana na mimourovnovu. Vozidla neraz cakavali aj 5 minut na prechod. Som prekvapeny, ze projekt je taky ako je. Miesto toho, aby krizovatku pripravili na zvysenu premavku, tak v nej pridali dva pruhy a tym sucastny stav iba zakonzervovali. Neostava nam ine, iba cakat na den, kedy sa tranzit BA-KE presunie zo Zilinskych ulic do tunelov Ovciarsko a Zilina. :wink:
Obrázok používateľa
fred
diskutujúci
 
Príspevky: 58
Obrázky: 16
Založený: 19. Jún 2005 14:00

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Dialniciar » 09. Apr 2006 13:58

Ludo napísal:Mimoúrovňové riešenie križovatky by bolo určite najlepšie z hľadiska bezpečnoti a plynulosti dopravy, ale keďže sa šetrí, kde sa dá, stačilo by urobiť poriadnu úrovňovú križovatku. Ale to čo je na obrázku, sa zaradilo do kategórie paškvil.
Dôvody:
1.) chýba odbočný pruh od Strážova do Priemyselnej ul.
2.) odbočné pruhy v Priemyselnej ul. a v Kragujevskej ul. od estakády sú krátke
3.) je úplne odignorované plánované predĺženie Priemyselnej ulice severným smerom popri Rajčianke až k Bratislavskej ceste, ktoré je aj zakreslené v územnom pláne
4.) riešenie pripojenia Priemyselnej ulice na privádzač je celkovo minimalistické, t.j.malé polomery oblúkov, jeden miniostrovček, už spomenutý kratučký odbočný pruh.

Kde sa v Žiline berú projektanti týchto "zázrakov" ? To by ma zaujímalo. Zdá sa, že nepoznajú, čo to je radiaci a odbočný pruh, lebo to nie je prvá a asi bohužiaľ ani posledná takto nedoriešená križovatka.


A mňa by zase zaujímalo, kde sa berú tí "odborníci", ktorí nepoznajú, že nie je odbočný pruh ale odbočovací pruh. :roll:

Odbočný je po česky. :lol:

A samozrejme, že ja som opačného názoru na problémy, ktoré ty píšeš ohľadom kritiky, čo chýba, chýba, ale nie je to zásadná prekážka.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod johhan » 09. Apr 2006 14:10

Presne tak po dobudovaní, D1 HP-LL doprava výrazne klesne, preto tam je úrovňová križovatka.
johhan
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 39
Založený: 03. Feb 2005 21:43

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Ludo » 09. Apr 2006 19:14

Dy napísal:A mňa by zase zaujímalo, kde sa berú tí "odborníci", ktorí nepoznajú, že nie je odbočný pruh ale odbočovací pruh. :roll:

Odbočný je po česky. :lol:

A samozrejme, že ja som opačného názoru na problémy, ktoré ty píšeš ohľadom kritiky, čo chýba, chýba, ale nie je to zásadná prekážka.


Ďakujem za reakciu "k veci" :roll: .
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Dialniciar » 09. Apr 2006 19:20

Ludo napísal:
Dy napísal:A mňa by zase zaujímalo, kde sa berú tí "odborníci", ktorí nepoznajú, že nie je odbočný pruh ale odbočovací pruh. :roll:

Odbočný je po česky. :lol:

A samozrejme, že ja som opačného názoru na problémy, ktoré ty píšeš ohľadom kritiky, čo chýba, chýba, ale nie je to zásadná prekážka.


Ďakujem za reakciu "k veci" :roll: .


Čo k veci? Kritizuješ projektantov, aj keď ich nepoznáš a nepoznáš možnosti mesta. Len kritizuješ všetko, čo Slota robí a pritom nesleduješ vysoko pozitívne zmeny, ktoré sa v meste robia, aj keď to nie je dostatočné vzhľadom na výstavbu D1 a D3, ale je to dosť a doprava sa nijako vážne nezhoršuje ani vzhľadom na to, čo všetko sa dnes stavia ako napríklad KIA.

Prečítaj si niekedy príspevky od Jozefa - to si cením, že postupne tu pribúdajú ľudia, ktorí informujú o Žiline, Bratislave, Pezinku atď.

Príspevok bol vecný, za tým si stojím. :lol:

Ludo - ako nemáš ani 1 príspevok s niečím normálne napísaným. Len kritika, nič viac a podľa mňa nemáš pravdu v tom, čo píšeš. Ale je to fórum, tak rešpektujem každý názor a len som uviedol, že po slovensky sa povie odbočovací pruh - aby študenti a verejnosť poznali presný slovenský termín.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Ludo » 09. Apr 2006 20:38

Dy napísal:Kritizuješ projektantov, aj keď ich nepoznáš a nepoznáš možnosti mesta. Len kritizuješ všetko, čo Slota robí a pritom nesleduješ vysoko pozitívne zmeny, ktoré sa v meste robia, aj keď to nie je dostatočné vzhľadom na výstavbu D1 a D3, ale je to dosť a doprava sa nijako vážne nezhoršuje ani vzhľadom na to, čo všetko sa dnes stavia ako napríklad KIA.


Písal som o riešení križovatky a ty na mňa so Slotom ? Hádam ju neprojektoval osobne :) ?

Dy napísal:Ludo - ako nemáš ani 1 príspevok s niečím normálne napísaným. Len kritika, nič viac a podľa mňa nemáš pravdu v tom, čo píšeš.


Aha, kritizovať je nenormálne, treba chváliť. Ale predsa len v tom mori úspechov pripomínam aj negatíva, inak by si všetci mysleli, že Žilina je dopravný raj na zemi 8) .
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Dialniciar » 09. Apr 2006 20:40

Ludo napísal:
Dy napísal:Kritizuješ projektantov, aj keď ich nepoznáš a nepoznáš možnosti mesta. Len kritizuješ všetko, čo Slota robí a pritom nesleduješ vysoko pozitívne zmeny, ktoré sa v meste robia, aj keď to nie je dostatočné vzhľadom na výstavbu D1 a D3, ale je to dosť a doprava sa nijako vážne nezhoršuje ani vzhľadom na to, čo všetko sa dnes stavia ako napríklad KIA.


Písal som o riešení križovatky a ty na mňa so Slotom ? Hádam ju neprojektoval osobne :) ?

Dy napísal:Ludo - ako nemáš ani 1 príspevok s niečím normálne napísaným. Len kritika, nič viac a podľa mňa nemáš pravdu v tom, čo píšeš.


Aha, kritizovať je nenormálne, treba chváliť. Ale predsa len v tom mori úspechov pripomínam aj negatíva, inak by si všetci mysleli, že Žilina je dopravný raj na zemi 8) .


Netreba chváliť, ale treba písať reálny stav a ten nie je taký, aký ho ty tu stále opisuješ. :lol:
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Ludo » 09. Apr 2006 21:10

Dy napísal:Netreba chváliť, ale treba písať reálny stav a ten nie je taký, aký ho ty tu stále opisuješ. :lol:

Keď prechádzam cez križovatku a on tam ten odbočovací pruh nie je, tak si ho proste nevymyslím. Keď pozorujem kolóny ťahajúce sa cez kruhové objazdy na ulici Vysokoškolákov a trolejbus, ktorý len tak tak premanévruje cez vnútorný chodník, nie je to dobre.
Asi som stratil ružové okuliare alebo som príliš veľký pesimista.
Žilina má veľa dobrých dopravných projektov, pre ktoré platí : dobrá myšlienka - horšia realizácia.
Ludo
diskutujúci
 
Príspevky: 156
Založený: 16. Apr 2005 19:20

Re: Križovatka Kragujevská-Priemyselná

Odoslaťod Dialniciar » 09. Apr 2006 21:16

Ludo napísal:Žilina má veľa dobrých dopravných projektov, pre ktoré platí : dobrá myšlienka - horšia realizácia.


Ale veď ja netvrdím, že je všetko najlepšie, ... ale by si mal vidieť iné mestá aj krajské, aj obce aj menšie mestá, ako tam vyzerá dopravná situácia.

Myšlienka žiadna - ... 10% prípadov.
Myšlienka existuje - realizácia žiadna. 50% prípadov.
Myšlienka je dobrá - realizácia zlá. 30% prípadov.

10% - iné v tom zmysle, že sa realizuje podľa plánov a dobre.

A pod pojmom zlá realizácia myslím napríklad zmena plánu, zlý projekt, zlé financovanie, ...

Pod pojmom myšlienka žiadna myslím to, že neexistuje žiadna dopravná štúdia ...

Nie je na tom ZA ani zďaleka najhoršie a vzhľadom na jej polohu a dnešný stav rozvoja, ktorý tu je - je na tom ZA viac než dobre.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod Dialniciar » 19. Apr 2006 18:30

Petícia proti zmenám v doprave - Žilina. :arrow:

http://www.dialnice.info/viewtopic.php?t=3482

Z obsahu aspoň názov petície: Nespokojnosť občanov so zmenami v mestskej hromadnej doprave sa stupňuje. V týchto dňoch dokonca občianske združenie Za krajšiu Žilinu (OZ ZKŽ) rozbieha petičnú akciu „Proti novému systému MHD, ktorý zhoršil podmienky cestovania v meste Žilina“.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod aquila » 21. Apr 2006 00:45

dopravny podnik mesta zilina je spomedzi siestich najvacsich miest s DP jediny ziskovy a s najmladsou flotilou

http://dialnice.info/viewtopic.php?t=3497
Obrázok používateľa
aquila
administrátor
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 577
Založený: 03. Feb 2005 18:08
Bydlisko: doma :)

Odoslaťod Dialniciar » 21. Apr 2006 16:39

aquila napísal:dopravny podnik mesta zilina je spomedzi siestich najvacsich miest s DP jediny ziskovy a s najmladsou flotilou

http://dialnice.info/viewtopic.php?t=3497


Ja som ani netvrdil opak, ale na druhú stranu, tentokrát chápem aj tých, ktorí protestujú, pretože dopravný podnik by nemal hľadieť na zisk za každú cenu (alebo min. stratu), ale skôr na to, aby sa v meste, ktoré sa neuveriteľne rýchlo zapĺňa autami a novými ulicami a veľa sa tu aj stavia nových ciest či diaľnic atď., tak aby sa rozširovali linky MHD alebo posilňovali tie súčasné a v žiadnom prípade by sa nemali rušiť.
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

Odoslaťod aquila » 21. Apr 2006 17:34

Dy, ja som len velmi v strucnosti zhrunul ten clanok ;) nehladaj za mojim postinguom nic viac ;)
Obrázok používateľa
aquila
administrátor
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 577
Založený: 03. Feb 2005 18:08
Bydlisko: doma :)

Odoslaťod Dialniciar » 21. Apr 2006 20:46

Malý Off topic v téme. :lol:

Žilina sa stala hokejovým majstrom SR. Popradčania ani v Poprade nemali žiadnu šancu. Gratulujem všetkým hráčom ako aj trenérom atď., ktorí hrali za Žilinu!
Dialniciar
veterán fóra
 
Príspevky: > 1000
Obrázky: 304
Založený: 23. Jún 2005 19:16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Cestná sieť

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.